MMA PLNajnowszeFAME MMADaro Lew o zachowaniu Covingtona przed UFC 296: Myślę, że oglądał nasze konferencje

Daro Lew o zachowaniu Covingtona przed UFC 296: Myślę, że oglądał nasze konferencje

Jeden z legendarnych już na ten moment zawodników freak fightowych – Daro Lew wypowiedział się o zachowaniu Colby’ego Covingtona przed galą UFC 296, na której to będzie walczył o pas mistrzowski wagi półśredniej. Zdaniem “Lwa”, Covinggton oglądał konferencje przed FAME MMA i bierze przykład z zawodników freakowych.

Daro Lew o zachowaniu Covingtona przed UFC 296

Przypominamy, że Colby Covington wystąpi w walce wieczoru dzisiejszej gali UFC 296. Amerykanin zmierzy się w walce o tytuł mistrzowski z aktualnym czempionem dywizji do 77 kg Leonem Edwardsem.

Covington dał popis swoich umiejętności trash talkingowych podczas konferencji prasowej promującej to wydarzenie, gdzie atakował nie tylko Leona Edwardsa, ale i Tonyego Fergusona:

Daro Lew o zachowaniu Covingtona przed UFC 296: Myślę, że oglądał nasze konferencje

Widząc zachowanie i strój przygotowany na konferencję przez Covingtona, Daro Lew stwierdził, że musi on oglądać na bieżąco konferencje przed FAME MMA, bo jego zdaniem ewidentnie wzoruje się na wydarzeniach mających miejsce przed galami FAME.

“Colby Covington wzoruje się już na zawodnikach Fame mma i myśle ,że oglądał nasze konferencje biorąc z nas przykład widząc jego piękny strój tak uważam Adziiiia” – napisał na portalu X.

A Wy zgadzacie się ze zdaniem Daro Lwa w sprawie Covingtona?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis