MMA PLNajnowszeKSWDarko Stosić zostaje w KSW! Wiemy kiedy stoczy swoją następną walkę w Polsce!

Darko Stosić zostaje w KSW! Wiemy kiedy stoczy swoją następną walkę w Polsce!

W ostatnim czasie mówiło się o tym, że Darko Stosić (19-6) dostał propozycję walki o pas w organizacji Oktagon MMA. Tym samym jego kolejne walki w największej organizacji w naszym kraju pozostawały pod znakiem zapytania. Oficjalnie polska federacja doszła do porozumienia z byłym zawodnikiem UFC, który pozostaje w KSW. To nie koniec, bowiem menadżer Serba wyjawił w mediach społecznościowych, kiedy Darko stoczy swój następny pojedynek.

Stosić

31-latek niewątpliwie trzema zwycięstwami w KSW przybliżył się do drugiej szansy mistrzowskiej. Po drodze była też przegrana na gali Brave CF z Shamilem Gazievem, który ma za sobą świetny start w UFC, a w następnej walce zmierzy się już z zawodnikiem z zawodnikiem TOP 15!

Po wspomnianej przegranej Stosić odnotował dwa zwycięstwa w 2023 roku. 31-latek znokautował Stefana Vojcaka oraz Michala Martinka.

Tak to wyglądało:

Stosić zostaje w KSW!

Darko Stosić (19-6) zostaje w największej organizacji w naszym kraju. Menadżer Serba w mediach społecznościowych zdradził, kiedy Stosić stoczy swój następny pojedynek w Polsce.

Darko będzie kontynuował karierę w KSW. Walka zaplanowana jest na 24.02, podczas KSW EPIC z okazji 20-lecia organizacji

31-latek wystąpi na dodatkowej gali KSW w tym roku. Mowa o KSW Epic, która dwudziestego czwartego lutego odbędzie się w Gliwicach. W main evencie Mamed Khalidov w formule bokserskiej skrzyżuje rękawice z Tomaszem Adamkiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis