MMA PLNajnowszeBoksDariusz Michalczewski ostro o Izu: Jest tchórzem i się boi!

Dariusz Michalczewski ostro o Izu: Jest tchórzem i się boi!

Dariusz Michalczewski w tym tygodniu pojawił się w ”Kanale Sportowym”. Były mistrz świata w boksie nie tylko o Arturze Szpilce(24-5, 16 KO) wypowiedział się w mocnych słowach. Mowa o Izu Ugonohu, którego w przeszłości był promotorem.

Michalczewski
Foto: Marcin Szymczyk /Newspix

Michalczewski wyśmiał ”Szpilę”. ”Tiger” stwierdził, że w aktualnej sytuacji Szpilkę znokautowałaby… kobieta!

Szpilka? Co ja mam się o nim wypowiadać. Co on sobą prezentuje. On pada po każdym ciosie. Agnieszka Rylik by go znokautowała

Michalczewski o Izu: Oszukał mnie całkowicie!

Dariusz Michalczewski na ”Kanale Sportowym” w ostrych słowach wypowiedział się również o zawodniku KSW – Izu Ugonoh. Dariusz w przeszłości współpracował z Izu. Michalczewski stwierdził, że Ugonoh jest tchórzem.

Z tego co widziałem, co mówił, to oszukał mnie całkowicie. Nie wiedziałem, że on jest zajączkiem. Jest tchórzem i się boi. Napoczęci zawodnicy mają stracha, co jest słuszne, bo to są problemy ze zdrowiem

Cały program poniżej:

34-latek swoją drugą walkę w mieszanych sztukach walki stoczył dwudziestego czwartego kwietnia na KSW 60. Początek był świetny i wydawało się, że Izu zaraz będzie cieszył się z następnego efektownego zwycięstwa. Marek Samociuk pokazał wielki charakter i wytrwał ciężkie momenty. Izu do drugiej rundy wyszedł dosłownie wykończony. Młody prospekt bez problemów zastopował oponenta.

Zobacz także:

Mateusz Gamrot zapowiada kolejną walkę w UFC: Jest grubo! Kto następny?

Mateusz Gamrot (19-1, 1 N/C) być może wkrótce ponownie pojawi się w oktagonie UFC. Polski zawodnik zamieścił bowiem sugerujący to wpis w swoich mediach społecznościowych.

Fury i Wilder ciężsi niż ostatnio. Mniej waży zaś Adam Kownacki [WIDEO] Widzieliście?

Za nami oficjalne ważenie przed galą bokserską Fury vs. Wilder 3 w Las Vegas. Obaj uczestnicy walki wieczoru ważyli więcej niż w przypadku dwóch pierwszych pojedynków.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis