MMA PLNajnowszeGamrotDariush nie chce walczyć ponownie z Gamrotem: Ten gość jest niezwykle mocny!

Dariush nie chce walczyć ponownie z Gamrotem: Ten gość jest niezwykle mocny!

Z wielkim zadowoleniem patrzy się na kolejne wypowiedzi topowego zawodnika wagi lekkiej UFC – Beneila Dariusha (22-5-1), który ponownie z wielkim uznaniem i szacunkiem wypowiedział się o naszym reprezentancie Mateuszu Gamrocie (23-2). ”Benny” zapewniał, że nie chciałby ponownie zmierzyć się z ”Gamerem” – wyjaśnił dlaczego.

Gamrot

Dariush jeszcze nie tak dawno był bardzo blisko walki o pas mistrzowski w jednej z najlepiej obsadzonych kategorii wagowych na świecie. Wojownik pochodzący z Iranu miał serię ośmiu zwycięstw z rzędu. Dariush pokonywał Tony Fergusona czy chociażby wspomnianego Mateusza Gamrota.

Seria Dariusha została ostatecznie zatrzymana na gali UFC 289. Beneil pod koniec pierwszej odsłony został zastopowany z rąk – Charlesa Oliveiry.

Jest wielki szacunek!

Beneil Dariush (22-5-1) w rozmowie z dziennikarzami zapewnił, że nie chciałby ponownie zmierzyć się z Mateuszem Gamrotem (23-2) – zaraz wyjaśnił dlaczego. Zawodnik pochodzący z Iranu ponownie z wielkim szacunkiem i uznaniem wypowiedział się o naszym reprezentancie.

Dariush swój najbliższy pojedynek stoczy w sobotę w main evencie. ”Benny” skrzyżuje rękawice z Armanem Tsarukyanem (20-3). W obu przypadkach zwycięstwo mocno przybliży obu mistrzowskiej szansy.

Nie każcie mi znowu walczyć z Gamrotem (śmiech). To chyba mój jedyny taki rywal. Ten gość jest niezwykle mocny. Walka z Gamrotem była dla mnie bardzo interesująca, bo zazwyczaj jak walczę to czuję, gdy kogoś przełamuję. On nigdy nie został przełamany. To mnie przeraziło, byłem wystraszony, gdy walka się kończyła. Nie mogłem go złamać. Prawdopodobnie po potencjalnej wygranej z Tsarukyanem znowu będę musiał bić się z kimś z niższą pozycją w rankingu, ale zobaczymy, to daleka perspektywa. W idealnym świecie chciałbym kogoś z topu, ale jest jak jest.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis