MMA PLNajnowszeBez kategoriiDany White’a słów kilka; 2 bańki dla Fedora za walkę ;)

Dany White’a słów kilka; 2 bańki dla Fedora za walkę ;)

Gamrot - Dos Anjos

white_dsgdf23vds3.JPG

O przyszłości WEC:

“Nie martwię się o WEC ale poświęcam im uwagę. Wszystko idzie bardzo dobrze, UFC i WEC są teraz w dobrej kondycji. W tych ciężkich czasach jesteśmy nielicznymi, którzy zarabiają na tym jakieś pieniądze. “

O konkurencji:

“Jest kilku kolesi, którzy myślą, że mogą ruszyć promocję z dwoma milionami i dokonać przełomu podczas pierwszej gali. To gówno tak nie działa. Wkładamy ogromne pieniadzę w to gówno, innym ktorzy robią promocję i krzyczą ‘hey, jesteśmy waszą konkurencją’ to się nie podoba”

Faber w UFC:

“Faber jest teraz twarzą WEC. To, że przegrał nie znaczy iz pójdzie prosto do UFC. Jeśli będzie tego chciał bedzie musiał na to zapracować.”

Przyszłość Couture’a:

“Rozmawialiśmy i powiedział, że chce walczyć więc będzie walczył. Teraz będzie miał troche odpoczynku na załatwienie kilku spraw w rodzinie i reszty tego całego syfu. Kiedy się z tym wszystkim upora zadzwoni do mnie”

Dana powiedział również, że Affliction chwieje się na swoich nogach i znikną z rynku jakoś w 2009. Jeśli jednak utrzymają się do 2010 Dana nie wytrzyma i zoferuje Fedorowi kontrak na jedną walkę za 2 miliony baksów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis