MMA PLNajnowszeDaniel RutkowskiDaniel Rutkowski o zarobkach za walkę na PRIME 3. Pada mocne porównanie z wynagrodzeniem z zapasów i MMA!

Daniel Rutkowski o zarobkach za walkę na PRIME 3. Pada mocne porównanie z wynagrodzeniem z zapasów i MMA!

Daniel Rutkowski to były podwójny mistrz FEN i Babilon MMA, a obecnie zawodnik KSW, który swoją najbliższą walkę stoczy dla freakowej organizacji PRIME Show MMA.

Daniel Rutkowski o zarobkach za walkę na PRIME 3

Występ Rutkowskiego zaplanowano na 1 października w Radomiu na gali PRIME 3: Street Fighter. Rywalem “Rutka” będzie youtuber związany ze sportami walki Piotr Pająk. Ich pojedynek odbędzie się na zasadach boksu.

Wczoraj, na pierwszej konferencji prasowej promującej galę PRIME 3, Daniel Rutkowski miał okazję zetknąć się po raz pierwszy ze światem freaków. Po konferencji udzielał wywiadów będącym na miejscu mediom.

Daniel Rutkowski o zarobkach za walkę na PRIME 3. Pada mocne porównanie z wynagrodzeniem z zapasów i MMA!

W rozmowie z portalem MMA Bądź Na Bieżąco, Daniel Rutkowski poruszył kwestię finansów i co ciekawe… za jedną walkę we freakowej organizacji zarobi więcej niż za 20 lat zawodowych zapasów!

“Za tę walkę… Może ci tak policzę w pieniądzach, które miałem z zapasów, to to nawet jedna walka tego nie rekompensuje. Później trochę walk w MMA no i może dochodzi do tej rekompensaty jednej walki tutaj. Może 20 lat zapasów to jest ta jedna walka. No i zobacz to właśnie jest to. Każdy tu się cieszy. Widzę, że tutaj jedni tydzień trenują, drudzy dwa tygodnie. Kurde mać! 27 lat jestem w sporcie, a oni ćwiczą tydzień i i tak zarabiają większe pieniądze niż 100-procentowi sportowcy.”

Całą rozmowę możecie sprawdzić poniżej:

Zobacz także:

Piotr Szeliga komentuje sytuację z ochroniarzem na gali FAME MMA 15! Doszło do rozmowy! Widzieliście?

Piotr Szeliga na insta stories szybko zareagował na nagranie, które pojawiło się w sieci. ”Szeli” za kulisami gali FAME MMA 15 został uderzony przez ochroniarza z główki. Freak fighter wytłumaczył całą sytuację, a ponadto był zaskoczony reakcją ludzi w internecie na całe zdarzenie.

Paweł Bomba ma kłopoty! Trafił do aresztu na 10 dni, a zaraz ma walkę! “Nie obrażajcie sądów”! Co wy na to?

Paweł Bomba ma niemałe kłopoty na niecałe trzy tygodnie od walki z Amadeuszem Ferrarim na High League 4 w Gliwicach. “Scarface” wrzucił na TikToka filmik, gdzie pokazuje, że… trafia do aresztu na 10 dni.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis