MMA PLNajnowszeFAME MMADaniel Majewski mocno o postawie Daro Lwa: To większy przekręt niż Najman!

Daniel Majewski mocno o postawie Daro Lwa: To większy przekręt niż Najman!

Dariusz Kaźmierczuk ma za sobą drugi pojedynek w organizacji FAME MMA. ”Daro Lew” miał nadzieje, że w końcu przyjdzie drugie zawodowe zwycięstwo. Dariusz podczas wczorajszej gali w Gliwicach miał do wyjaśnienia konflikt z Filipem Marcinkiem.

Majewski

Trzeba przyznać, że początek wyglądał obiecująco. Dariusz trafiał ciosami prostymi i niskimi kopnięciami. Na twarzy Filipka pojawiła się krew. Raper odpowiadał i parę razy wstrząsnął rywalem. ”Daro Lew” zaskakiwał swoją postawą aż do końcówki pierwszej rundy… Po jednym z uderzeń Kaźmierczuk padł na deski niczym porażony prądem. Już wtedy wydawało się, że będzie po wszystkim. ”Daro Lew” wstał i kontynuował, a do końca pierwszej rundy czasu pozostało niewiele. Mimo wszystko Dariusz nie wytrwał.

Majewski reaguje!

Nie brakuje komentarzy po sobotnim występie ”Daro Lwa”. Głos w mediach społecznościowych postanowił zabrać Daniel Majewski, który przecież związał się z organizacją FAME MMA. O jego debiucie mówi się już naprawdę długo, ale niewykluczone, że wszystko zakończy się fiaskiem.

To jest niesamowite. Moim zdaniem ktoś powinien się przyjrzeć sprawie ”walk” tego całego Daro Lwa. To większy przekręt niż Najman. Dostaje cios z powietrza i kładzie się 3 sekundy przed drugą rundą. #famemma16

https://twitter.com/iammajewski/status/1588999470389526529

Zobacz także:

Kendall Grove liczy na rewanż z Materlą! Będzie powrót Hawajczyka do organizacji KSW?

Pomysł takiego rewanżowego pojedynku już był w przeszłości! Czy teraz pomysł drugiego ich starcia wróci niczym bumerang? Kendall Grove (24-18) chciałby stoczyć kolejną walkę w Polsce. Hawajczyk ma na myśli potencjalny rewanż z Michałem Materlą (31-9).

Piotr Szeliga zabiera głos po awanturze na trybunach podczas FAME MMA 16: Mało elegancko! Widzieliście?

Piotr Szeliga na insta stories postanowił zabrać głos w sprawie całego zamieszania za kulisami gali FAME MMA 16, która w sobotę odbyła się w Gliwicach. Zawodnik freakowej organizacji zapewnia, że było to bardzo nieeleganckie zachowanie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis