MMA PLNajnowszeUFCDana White zdradził kształt karty walki UFC 300: Walka otwierająca galę zaskoczy wszystkich!

Dana White zdradził kształt karty walki UFC 300: Walka otwierająca galę zaskoczy wszystkich!

Jubileuszowa gala UFC 300 zbliża się wielkimi krokami! Szef największej organizacji MMA na świecie – Dana White zdradził kształt karty walk tej imprezy i zaznaczył, że już pierwsze starcie tego wieczoru zaskoczy wszystkich! Oczywiście sternik UFC zdradził co to będzie za zestawienie!

Dana White zdradził kształt karty walki UFC 300

Gala UFC 300 zaplanowana jest na dzień 14 kwietnia. Na ten moment na imprezę tą mamy ogłoszone dwie walki o pasy mistrzowskie. O tytuł w dywizji słomkowej kobiet zmierzą się Weili Zhang z Yan Xioanan, a o pas BMF rękawice skrzyżują Justin Gaethje i Max Holloway.

Dana White zdradził kształt karty walki UFC 300: Walka otwierająca galę zaskoczy wszystkich!

White gościł w stacji TNT Sports, gdzie opowiedział o karcie walk gali UFC 300 i zdradził także, które starcie będzie rozpoczynało całą imprezę:

“Jeśli spojrzysz na galę UFC 296, która odbywa się w ten weekend to karta jest niesamowita. Chcesz zbudować niesamowitą kartę walk i w taki sposób, że ludzie postradają rozumy? Co sprawi, że UFC 300 będzie bardziej wyjątkowa niż karta z sobotniej gali? Musi być dużo innych rzeczy niż tylko karta. Możesz spodziewać się już pierwszej walki, którą jak zobaczysz, to powiesz: “Cholera, ale to jest dobre! Oni nie powinni rozpoczynać gali, a powinni ją kończyć!” Tak dobre będzie UFC 300.

O którą walkę chodzi prezesowi UFC?

“To będzie wyzwanie, bo chcemy zbudować kartę, jakiej jeszcze nigdy wcześniej nie zbudowano. Każda walka w rozpisce mogłaby być walką wieczoru innej imprezy. A walką, która otworzy galę będzie starcie Deiveson Fugueiredo vs Cody Garbrandt.”

Aktualna rozpiska UFC 300 wygląda następująco:

Justin Gaethje vs. Max Holloway – o pas BMF
Zhang Weili vs. Yan Xiaonan – o pas wagi słomkowej dywizji kobiet
Charles Oliveira vs. Arman Tsarukyan
Jiri Prochazka vs. Aleksandar Rakic
Calvin Kattar vs. Aljamain Sterling
Holly Holm vs. Kayla Harrison
Bobby Green vs. Jim Miller
Sodiq Yusuff vs. Diego Lopes
Bo Nickal vs. Cody Brundage
Jessica Andrade vs. Marina Rodriguez
Deiveson Figueiredo vs. Cody Garbrandt

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis