MMA PLNajnowszeUFCDana White zabrał głos ws. Igora Severino: On będzie miał poważne problemy z NSAC!

Dana White zabrał głos ws. Igora Severino: On będzie miał poważne problemy z NSAC!

Dana White zabrał głos ws. Igor Severino. Młodzian błyskawicznie poniósł konsekwencje za swoje skandaliczne zachowanie na UFC Vegas 89.

Dana White o Severino
Foto: Getty Images/ MMA Junkie

W karcie wstępnej wydarzenia w szranki stanęło dwóch debiutantów: Igor Severino i Andre Lima. Choć początkowo wszystko wyglądało normalnie, tak w 2. rundzie wydarzyło się coś absurdalnego.

Jeden z zawodników, a konkretnie Igor Severino, ugryzł swojego przeciwnika w ramię, zostawiając ogromny ślad na jego skórze. Oczywiście pojedynek przerwano i Andre Lima został ogłoszony zwycięzcą.

Pomimo iż sędzia zdyskwalifikował Severino, to nie koniec problemów Brazylijczyka. UFC postanowiło rozwiązać kontrakt z 20-latkiem, o czym poinformował sam Dana White w rozmowie z Yahoo Sports.

ZOBACZ TAKŻE: Został ugryziony, zrobił sobie tatuaż i… dostał bonus. Niezwykła sytuacja Andre Limy [WIDEO]

Sternik największej organizacji MMA na świecie stwierdził, że jest wiele sposobów na zakończenie walki – wyraźnie Igor Severino słyszał tylko o jednym. Młodzian ma mieć poważne kłopoty ze Stanową Komisją Sportową w Nevadzie, która może zawiesić zawodnika na swoim terenie działania.

Jeśli jesteś sfrustrowany i chcesz zakończyć walkę, to istnieje wiele sposobów, aby to zrobić. Najgorszą jednak rzeczą jaką możesz zrobić jest ugryzienie przeciwnika. Teraz zostałeś zwolniony i straciłeś największą szansę w swoim życiu. On będzie miał poważne problemy z NSAC.

Noo… nawarzył sobie piwa chłopak.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis