MMA PLNajnowszeUFCDana White wyjaśnił, dlaczego Conor dalej nie wrócił do klatki UFC!

Dana White wyjaśnił, dlaczego Conor dalej nie wrócił do klatki UFC!

Dana White wyjaśnił, czemu kibice tak długo muszą oczekiwać na powrót Conora McGregora.

Dlaczego Conor nie wrócił
Foto: MMA Junkie

Od kilku miesięcy pojawiają się doniesienia, jakoby Conor McGregor miał powrócić do oktagonu największej organizacji MMA na świecie. Ba! Irlandczyk w sylwestrową noc ogłosił, iż w kwietniu skrzyżuje rękawice z Michaelem Chandlerem.

Temat szybko ucichł, ale ostatnio powrócił jak bumerang. Otóż pojawiły się plotki, które mówiły o tym, że „The Notorious” wystąpi w walce wieczoru UFC 300, mierząc się z wyżej wspomnianym Chandlerem.

Jednak frontman UFC jakiś czas później zdementował tę plotkę i stwierdził, że na ten moment McGregor nie jest gotowy, aby ponownie wejść do klatki. Ludzie zaczęli zadawać sobie pytanie: kiedy zatem Conor wróci?

ZOBACZ TAKŻE: Kto faworytem na UFC 298? Volkanovski czy Topuria? Whittaker czy Costa? Dvaishvili czy Cejudo?

Choć Dana White nie odpowiedział na to pytanie, tak wyjaśnił, dlaczego ten proces trwa i trwa.

Cóż, po pierwsze, powraca po jednej z najgorszych możliwych kontuzji. Jak długo pauzował Anderson Silva, gdy to samo mu się przydarzyło? Jak długo pauzował Chris Weidman? Goście, którzy łamią tę kość… To samo w sobie jest problemem. To po pierwsze. Po drugie, Conor McGregor nie potrzebuje żadnych pie*dolonych pieniędzy. A gdy nie potrzebujesz pieniędzy, nie jest łatwo… Khabib. Khabib nie potrzebuje pieniędzy i Khabib przeszedł na emeryturę.

Muszę najpierw wiedzieć, że gość jest w pełnym obozie, że jest gotowy do walki. Conor McGregor robi film, który niedługo wychodzi, ma swoje biznesy. Gdy masz do czynienia z gościem, który ma takie pieniądze, dynamika kompletnie się zmienia.

Tłumaczenie Lowking.pl

Kibicom nie pozostało nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość, i wyczekiwać oficjalnego ogłoszenia. Miejmy nadzieje, że Irlandczyk wróci szybciej niż później. Dajcie znać, czy wierzycie jeszcze w powrót 35-latka!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis