MMA PLNajnowszeBoksDana White skomentował wynik walki Joshua vs Ngannou. To pstryczek w stronę Kameruńczyka!

Dana White skomentował wynik walki Joshua vs Ngannou. To pstryczek w stronę Kameruńczyka!

Szef największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie – Dana White skomentował wynik walki Anthony Joshua vs Francis Ngannou, która odbyła się dzień przed galą UFC 299.

Joshua vs Ngannou

Przypominamy, że głośne starcie w boksie między byłym mistrzem wagi ciężkiej a byłym czempionem UFC było walką wieczoru gali w Arabii Saudyjskiej, która odbyła się w piątek 8 marca.

Drugi występ Ngannou w ringu nie poszedł mu tak dobrze jak debiut. Kameruńczyk został srogo znokautowany przez Joshuę, który nie zamierzał rywala lekceważyć.

Akcję kończącą tamto starcie już w drugiej rundzie pojedynku możecie zobaczyć poniżej:

Dana White skomentował wynik walki Joshua vs Ngannou. To pstryczek w stronę Kameruńczyka!

Szef UFC został zapytany o wynik walki Joshuy z Ngannou i w odpowiedzi nawiązał do debiutu Kameruńczyka, w którym pokazał się on niespodziewanie z dobrej strony w walce z Tysonem Furym.

Oczywiście Ngannou starcie z Furym przegrał decyzją sędziów, ale według wielu obserwatorów, to on wówczas zasługiwał na zwycięstwo.

Oto natomiast, jak Dana White skomentował porażkę Ngannou z Joshuą:

“Widziałem to w social mediach. Wracając do walki z Furym, to gdyby Fury trenował do tej ich walki i gdyby nie pokazał się jakby zjadł przed nią samego siebie, to prawdopodobnie ich walka także by tam samo wyglądała. Przenosiny zawodników MMA do boksu właśnie tak się kończą jak w tej walce z Joshuą.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis