MMA PLNajnowszeUFCDana White skomentował formę Covingtona na UFC 296: Wyglądał wolno i staro

Dana White skomentował formę Covingtona na UFC 296: Wyglądał wolno i staro

Szef największej organizacji MMA na świecie – Dana White skomentował formę Colbyego Covingtona na minionej gali UFC 296 i najwyraźniej nie jest fanem jego dyspozycji tego dnia.

Dana White skomentował formę Covingtona

Przypominamy, że Colby Covington wystąpił w main evencie gali UFC 296, która w miniony weekend odbyła się w Las Vegas. Amerykanin walczył o pas mistrzowski wagi półśredniej z aktualnym mistrzem tej dywizji wagowej – Leonem Edwardsem.

Starcie to zupełnie nie poszło po jego myśli. “Choas” walczył słabo i został zdominowany przez aktualnego czempiona, przegrywając zdecydowanie na punkty.

Dana White skomentował formę Covingtona na UFC 296: Wyglądał wolno i staro

Teraz formę Covingtona, którą zaprezentował fanom na UFC 296, skomentował szef UFC, Dana White. Sternik największej ligi MMA na świecie nie był zachwycony jego dyspozycją:

“Myślę, że presja działa na każdego. Leon tego dnia wywierał ogromną presję i ostatnią rzeczą, jaką chciał była jego porażka z Covingtonem. Colby brał już udział w wielkich walkach, wchodził na rodeo, był w wielkich pojedynkach, ale tamtego wieczoru wyglądał wolno i staro.”

Covington ma obecnie 36 lat i zdaniem Dany White’a, może być już za późno, by wskoczył ponownie na poziom mistrzowski:

“Możecie mówić co chcecie, ale kiedy kończysz 35 lat i w tym sporcie sobie czekasz na to co się wydarzy, to ten sport jednocześnie nie będzie czekał na ciebie. Ten sport nie czeka na nikogo. Colby właśnie wyglądał powolnie. Nie radził sobie z szybkością, nie radził sobie z zapasami.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis