MMA PLBez kategoriiDana White otwarty na powrót Tito Ortiza do UFC!

Dana White otwarty na powrót Tito Ortiza do UFC!

tito_ortiz_cxzvgn231r.JPG

Wszyscy pamiętamy zaciekłą bitwę na słowa White`a i Ortiza. Tito oświadczył, że już nigdy nie zawalczy w UFC i zaczął rozmowy z Affliction. Od tamtego czasu pojawiają się różne głosy, co do przyszłości Tito. Ostatnio mówiło się, że już dogadał się z Affliction. Ale czy napewno ? Wygląda na to, że Dana White zaczął kusić swojego niedawnego wroga, jakimiś obietnicami. Dzisiaj w wywiadzie dla USA Today powiedział :

“As part of his contract, he goes out and … I don’t know, something to do with his contract, but he’s still got his foot in the door with his contract, As part of our business practice in this crazy world these days, we — let me think how I can word this to you. I always say, we make this thing look a lot easier than it really is, and we’re definitely not going to make it easy for anybody else. We’re going to make things tough for other people.”

Co między wierszami oznacza, że mniej więcej jakaś furtka dla Tito w UFC pozostała uchylona. Chociaż White powiedział to w tak zawoalowany sposób, że nawet nie podejmuję się dosłownie tłumaczyć jego słów (stąd dokładny cytat). Powiedział, też że UFC jest w trakcie negocjacji prawnych z Tito, co może skutecznie utrudnić Ortizowi podpisanie kontraktów w innymi organizacjami (w tym wypadku Affliction). White uważa, że jego współpraca z Ortizem jest nadal możliwa, pomimo nieporozumień. Robi się ciekawie. Zobaczymy co z tego wyniknie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis