MMA PLConor McGregorDana White o tym co sprawia, że Conor McGregor jest tak wielką gwiazdą

Dana White o tym co sprawia, że Conor McGregor jest tak wielką gwiazdą

Foto: nypost.com

Conor McGregor to niewątpliwie jedna z największych twarzy światowego MMA. Na temat tego, dlaczego właśnie Irlandczyk jest tak znany, wypowiedział się Dana White.

Choć nikt nie ujmuje McGregorowi umiejętności i sukcesów, to jednak nie one wpływają na popularność zawodnika. Już w drodze na szczyt 32-latek przyciągał fanów do swojej osoby, czyniąc to głównie z powodu swojego ekscentrycznego zachowania. Nie dziwi zatem fakt, że jego powrót do klatki w walce z Donaldem Cerrone (36-13, 1NC) rozbudza zainteresowanie nawet mniej wnikliwych obserwatorów mieszanych sztuk walki.

Podczas jednego z wywiadów o fenomenie “Notoriousa” wypowiedział się prezydent UFC – Dana White.

Conor to jeden z tych gości, którzy mają niesamowitą osobowość, dzięki czemu ma to “coś”, co czyni go wielką gwiazdą. Najważniejsze jednak jest to, że ten dzieciak przychodzi i daje niesamowite walki. Ponadto wszystko z nim związane – pojawienie się w arenie, konferencje prasowe, ważenie, jest tak samo przyciągające, jak sama walka.

Jedna z najważniejszych osób w Ultimate Fighting Championship zaznaczyła także, iż kluczem do przyciągania uwagi jest spolaryzowanie fanów.

Ma on ludzi po dwóch stronach. Ludzi, którzy go kochają i tych, co go nienawidzą. Wszyscy jednak ekscytują się jego powrotem.

O tym, czy McGregor jest jeszcze w stanie zachwycać fanów swoimi pojedynkami, przekonamy się 18 stycznia podczas UFC 246. Starcie z “Cowboyem” odbędzie się w limicie do 77 kilogramów.