MMA PLNajnowszeDana WhiteDana White: Myślimy o tym, żeby zestawić Jona Jonesa z GOAT-em wagi ciężkiej

Dana White: Myślimy o tym, żeby zestawić Jona Jonesa z GOAT-em wagi ciężkiej

Szef UFC, Dana White kolejny raz wypowiedział się na temat przyszłości byłego już dominatora dywizji półciężkiej Jona Jonesa, który swoją karierę planuje kontynuować już w królewskiej dywizji wagowej. White ma pomysł na zestawienie go z “GOAT-em wagi ciężkiej”.

Dana White

White niedawno przyznał, że UFC pracuje nad zorganizowaniem latem walki o pas mistrzowski wagi ciężkiej między Francisem Ngannou a Derrickiem Lewisem. Co w takim razie z Jonem Jonesem, którego negocjacje w sprawie walki mistrzowskiej zakończyły się fiaskiem?

Dana White: Myślimy o tym, żeby zestawić Jona Jonesa z GOAT-em wagi ciężkiej

Dana White w rozmowie z Brettem Okamoto z ESPN przyznał, że chce zestawić “Bonesa” z “GOAT-em wagi ciężkiej”, którym nazywa byłego mistrza Stipe Miocica:

“Wielu ludzi nie uważało Miocica za GOAT-a wagi ciężkiej, a on tym GOAT-em jest. Jest najlepszy w historii tej dywizji. Włożył niesamowitą pracę w swoją karierę i zrobił wszystko, aby móc nazwać go GOAT-em. Jest GOAT-em i to jest fakt. Nie wiem co zrobimy z nim dalej, ale podoba mi się, że jest entuzjastyczny i chce kolejnej walki. Myślimy właśnie o tym, żeby zestawić Jona Jonesa właśnie z nim, z GOAT-em wagi ciężkiej.”

Czy Was interesuje walka Jona Jonesa ze Stipe Miocicem?

Zobacz także:

Rusza sprzedaż biletów na KSW 61. Poznaliśmy też kolejne nazwiska na karcie walk!

Po raz pierwszy od dłuższego czasu na gali KSW pojawią się widzowie. Bilety trafiły już do sprzedaży. Powoli zapełnia się też rozpiska czerwcowej gali KSW 61.

Jonas Magard vs. Frans Mlambo o pas wagi koguciej na FEN 34

Jonas Magard (11-4, 1 KO, 6 SUB) zmierzy się z Fransem Mlambo (9-5, 4 KO, 3 SUB) podczas gali FEN 34: TOTALbet Fight Night. Stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski FEN w kategorii koguciej. Wydarzenie odbędzie się 28 maja.

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [15-16.05.2021]

Kolejny weekend pełen emocji związanych z galami MMA – tymi stricte sportowymi jak również nieco… bardziej rozrywkowymi.

KSW 61: Nowe nazwiska w karcie walk! Polski gigant rusza ze sprzedażą biletów na hitową galę!

Ruszyła sprzedaż biletów na KSW 61! W walce wieczoru gali, która odbędzie się 5 czerwca, fani zobaczą starcie dwóch legend organizacji KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis