MMA PLJan BłachowiczDana White chętnie zorganizuje walkę Błachowicz-Prochazka w Polsce!

Dana White chętnie zorganizuje walkę Błachowicz-Prochazka w Polsce!

To byłoby coś wielkiego! Dana White wyraził zainteresowanie starciem Jana Błachowicza (28-8) z Jiri Prochazką (28-3-1) w Polsce.

Błachowicz

”Cieszyński Książę” już czwartego września stanie do drugiej obrony pasa w kategorii półciężkiej. Błachowicz podczas UFC 266 zmierzy się z doświadczonym Gloverem Teixeirą (32-7).

Polak swoją pierwszą obronę zaliczył w marcu tego roku. Podopieczny Roberta Jocza sprawił pierwszą przegraną w rekordzie Israela Adesanyi. Nie była to jednak łatwa walka. Jan po 5-rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Dana White: Chciałbym to zrobić!

Prezydent UFC w rozmowie z BT Sport zdradził, że chętnie zorganizowałby walkę naszego reprezentanta z Jrii Prochazką (28-3-1) w Polsce.

Myślisz, że nie chciałbym tego zrobić? Pytanie czy Polska będzie gotowa, czy będą ponownie otwarci? Oczywiście do diabła, że chciałbym to zrobić. Nie mogę się już doczekać, żeby znowu zacząć robić gale międzynarodowe w różnych krajach.

Przypomnijmy, że Czech po ostatnim zwycięstwie apelował o walkę o pas kategorii półciężkiej. Prochazka jest nawet w stanie poczekać na swoją wielką szansę. Warto zaznaczyć, że ”Denisa” ma za sobą dwa efektowne zwycięstwa w UFC.

Zobaczcie jak to wyglądało:

Zobacz także:

KSW 61: Będą kłopoty Pudziana? “Juras” ćwiczy efektowne kopnięcie przed czerwcową galą!

Wielu kibiców zastanawia się czy po latach występów w KSW doczekamy się parafrazy słynnego komentarza Łukasza Jurkowskiego i na KSW 61 zobaczymy kłopoty, kłopoty Pudziana? Wszak okazja jest niebagatelna, bowiem Pudzianowski wejdzie do klatki właśnie z Łukaszem Jurkowskim.

KSW 61: To byłaby bitka! Parnasse-Pejić już na najbliższej gali?

Jak poinformował portal Triangle.TV – podczas KSW 61 dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku w kategorii piórkowej. Były mistrz wagi do -66kg – Salahdine Parnasse zmierzy się z niebezpiecznym Chorwatem – Filipem Pejiciem. Starcie to może wyłonić kolejnego pretendenta w dywizji do 145 funtów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis