MMA PLNajnowszeBez kategoriiDana o Serra – Hughes i Penn – St. Pierre

Dana o Serra – Hughes i Penn – St. Pierre

Pasternak

danawhite.jpg

Dana White podczas rozmowy dla ESPN The Magazine poruszył wiele ważnych tematów. Były to między innymi dyskusje o możliwych zestawieniach zawodników: ogłoszonej już przez Hughesa walce z Serrą i marzeniu BJ Penna: jego starciu z GSP. Jednak co o planach swoich zawodników sądzi Dana White?

O Serra-Hughes:

“Obaj chcą walczyć. Serra, przed walka z GSP powiedział mi, że chce Hughesa jako następnego. Nie ma to jak dwóch zawodników takiej klasy, którzy chcą ze sobą walczyć tylko dlatego, że się nie lubią. To nigdy się nie nudzi. Myślę, że zorganizujemy tą walkę.”

O Penn-St. Pierre:

“BJ stał się obecnie jednym z najbardziej wszechstronnych i zadziwiających zawodników jakich znam. Kiedyś był tylko specem od BJJ. Teraz jego zapasy są najlepsze. Jego stójka jest szalona, zdumiewająca. Nawet bokserom podoba sie praca jego rąk. Ten dzieciak jest niewiarygodny. Jedyne co mnie w nim wkurza to, że przy całym jego talencie i umiejętnościach zawsze ma szalone pomysły jak np. walka w wadze ciężkiej. Zajęło nam lata aby nakręcić go i przekonać do skupienia się na dywizji 155 funtów. Ten dzieciak jest skoncentrowany i zaraz wybuchnie. Walka z GSP to wielka rzecz. To musi sie zdarzyć.”

Wygląda na to, że White przychyla się do żądań swoich zawodników czyli przed nami dwie ciekawe walki… tylko kiedy?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis