MMA PLNajnowszeGamrotDan Hooker wręcz pali się do walki z Gamrotem! Chce znokautować Polaka!

Dan Hooker wręcz pali się do walki z Gamrotem! Chce znokautować Polaka!

Jest chętny do walki z naszym reprezentantem Mateuszem Gamrotem (24-2). Dan Hooker (23-12), bo o nim mowa – tuż po zwycięstwie Polaka w mocnym stylu zareagował w mediach społecznościowych. Fighter z Nowej Zelandii nawołuje do walki z ”Gamerem” i zapewnia, że chce znokautować Polaka.

Gamrot

Gamrot w sobotę podczas gali UFC 299 w Miami odnotował ważne zwycięstwo. Polak po pełnym dystansie pokonał byłego mistrza – Rafaela Dos Anjosa.

Warto jednak zaznaczyć, że Hooker aktualnie znajduje się na 10 pozycji w oficjalnym rankingu UFC w wadze lekkiej. Nowozelandczyka i Polaka łączy jedna walka – obaj pokonali Jalina Turnera po niejednogłośnej decyzji sędziów.

Jest chętny do walki z Gamrotem!

Nie brakuje chętnego do starcia z Mateuszem Gamrotem (24-2). Tuż po walce Polaka głos zabrał Dan Hooker (23-12), który nawołuje do takiego zestawienia. Nowozelandczyk zapewnia, że chce znokautować Polaka.

Bardzo mocno chciałbym znokautować tego spamera.

 “The Hangman” ma na swoim koncie już walki z takimi zawodnikami jak Islam Makhachev, Dustin Poirier czy Michael Chandler. 34-latek wrócił już na odpowiednie tory, kiedy to na UFC 281 przed czasem efektownie zastopował Claudio Puellesa. Ostatnie starcie miało miejsce na numerowanej gali UFC 290, kiedy to splitem pokonał Jalina Turnera.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis