MMA PLNajnowszeUFC“Dajcie mi go!” – mistrz UFC chce walki z Conorem McGregorem, jeśli Irlandczyk wygra na UFC 303

“Dajcie mi go!” – mistrz UFC chce walki z Conorem McGregorem, jeśli Irlandczyk wygra na UFC 303

Aktualnie panujący mistrz wagi półśredniej UFC – Leon Edwars chce walki z Conorem McGregorem. Oczywiście pod warunkiem, że Irlandczyk wygra swoje starcie, które zaplanowane jest na galę UFC 303 w Las Vegas.

mistrz UFC chce walki z Conorem McGregorem

McGregor pod koniec czerwca skrzyżuje rękawice z Michaelem Chandlerem w walce wieczoru gali UFC 303 w Las Vegas. Leon Edwards natomiast będzie bronił tytułu mistrzowskiego w walce z Belalem Muhammadem już 27 lipca na gali UFC 304 w Manchesterze.

Jeśli obaj wygrają swoje starcia, to Anglik będzie chciał zmierzyć się w oktagonie właśnie z Irlandczykiem.

“Dajcie mi go!” – mistrz UFC chce walki z Conorem McGregorem, jeśli Irlandczyk wygra na UFC 303

“Rocky” gościł w ostatnim programie The MMA Hour, gdzie przyznał, że chętnie zmierzyłby się w kolejnej walce z Conorem McGregorem.

Anglik ironizował, że da McGregorowi szansę zdobycia tytułu mistrzowskiego trzeciej kategorii wagowej, bowiem Irlandczyk w przeszłości był mistrzem wagi piórkowej, a potem lekkiej. Nigdy jednak nie obronił żadnego z posiadanych pasów mistrzowskich:

“Na sto procent zmierzyłbym się z nim! Dlaczego nie? Dajmy mu szansę na zdobycie pasa trzech dywizji wagowych. Daj mi też szansę na pokonanie takiego gościa jak Conor McGregor. Ja kontra on. Nowy Jork, to brzmi idealnie.”

A Wy chcielibyście zobaczyć potencjalne starcie Leon Edwards vs Conor McGregor o pas mistrzowski wagi półśredniej UFC?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis