MMA PLNajnowszeClout MMACzy Natan Marcoń otrzyma wypłatę za jednosekundową walkę na Clout MMA 3? Jest odpowiedź Lexy Chaplin!

Czy Natan Marcoń otrzyma wypłatę za jednosekundową walkę na Clout MMA 3? Jest odpowiedź Lexy Chaplin!

Po ostatniej gali Clout MMA 3, która odbyła się jeszcze w starym roku – 29 grudnia kibice zastanawialis ię czy Natan Marcoń otrzyma wypłatę za jednosekundową walkę, którą stoczył.

Czy Natan Marcoń otrzyma wypłatę

Przypominamy, że Natan Marcoń, czyli postać wyrastająca na najbardziej kontrowersyjną w świecie freak fightów stoczył walkę z Denisem Załęckim, która zamykała całą galę Clout MMA 3: Santa Clout.

Starcie to zakończyło się jednak niemałym skandalem – odklepaniem przez Marconia po zaledwie sekundzie walki.

Kibice – mówiąc delikatnie – byli bardzo źli na wydarzenia, jakie miały miejsce w tej walce w klatce:

Czy Natan Marcoń otrzyma wypłatę za jednosekundową walkę na Clout MMA 3?

Marcoń swoje zachowanie tłumaczył tym, że nie chciał dać Załęckiemu zarobić, bowiem torunianin miał mieć w kontrakcie zapis gwarantujący mu dodatkowe pieniądze za każdą kolejną sekundę walki z “Bogiem Estetyki”.

Walka ta zakończyła się zatem tak, jak się zakończyła, ale kibice domagają się informacji o wypłacie dla Marconia po tym “spektaklu”.

Odpowiedzi udzieliła jedna z naczelnych postaci projektu Clout MMA – Lexy Chaplin. W rozmowie z Mateuszem Kaniowskim przyznała, że według niej Natan Marcoń otrzyma wynagrodzenie za walkę z Denisem Załęckim:

“Część wynagrodzenia jest słuszne, za to, że zrobił robotę na konferencjach, zrobił szum. Więc jakieś wynagrodzenie mu się należy. Myślę, że dostanie te pieniądze.” [skrypt za fansportu.pl]

A według Was Natan Marcoń zasłużył na swoje wynagrodzenie za walkę z Denisem Załęckim?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis