MMA PLNajnowszeFAME MMACzy Adamek był pod wpływem przy wyrzuceniu go z samolotu po FAME 21? Jest wynik badania alkomatem!

Czy Adamek był pod wpływem przy wyrzuceniu go z samolotu po FAME 21? Jest wynik badania alkomatem!

Głośno zrobiło się po ostatniej aferze związanej z legendą polskiego pięściarstwa. Tomasz Adamek rzekomo był pod wpływem alkoholu, kiedy chciał wracać do Stanów Zjednoczonych po stoczonej walce na gali FAME 21. Pięściarz został wyrzucony z pokładu samolotu, a sam zapowiadał założenie sprawy sądowej!

Czy Adamek był pod wpływem

Przypominamy, że Tomasz Adamek na gali FAME 21 zmierzył się z youtuberem i influenserem Patrykiem “Bandurą” Bandurskim, którego pokonał decyzją sędziów po pełnej trzyrundowej dominacji.

Dzień po gali w Gliwicach, Adamek miał wyruszyć w podróż powrotną do Stanów Zjednoczonych, ale powrót ten nie doszedł do skutku, bowiem “Góral” został wyproszony z pokładu samolotu linii LOT.

Czy Adamek był pod wpływem przy wyrzuceniu go z samolotu po FAME 21? Jest wynik badania alkomatem!

Tomasz Adamek rzekomo miał się na pokładzie samolotu awanturować, zwyzywać stewardessę i nie reagować na polecenia obsługi lotu. “Góral” miał też być pod wyraźnym wpływem alkoholu, co mogło stanowić niebezpieczeństwo dla współpasażerów i został wyproszony z pokładu samolotu.

Pięściarz chwilę po incydencie przestrzegał o podjęciu kroków prawnych przeciwko LOT-owi i sam tłumaczył, że po gali FAME 21 wypił wino, a rano przed lotem piwo. Wynik badania alkomatem, który po wyproszeniu Adamka z samolotu wykonali funkcjonariusze z placówki Straży Granicznej Warszawa-Okęcie mówi jednak co innego.

Tomasz Adamek według wiadomości podanej przez Onet miał mieć we krwi 1,22 promila alkoholu, co jednoznacznie stwierdza, że był w tym czasie pijany.

Wnioski zatem z historii przedstawianej przez Tomasza Adamka wyciągnijcie sami.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis