MMA PLNajnowszeUFCCzłonek Galerii Sław UFC aresztowany! Zasnął kierując samochodem!

Członek Galerii Sław UFC aresztowany! Zasnął kierując samochodem!

Członek Galerii Sław UFC, Pat Miletich aresztowany! Weteran świata mieszanych sztuk walki zasnął, kiedy prowadził samochód! Dobrze, że nikomu nic się nie stało! Miletich był kompletnie pijany!

Pat Miletich aresztowany

Informację o aresztowaniu Mileticha opublikował portal MMAfighting.com i na podstawie jego informacji tworzona jest ta niniejsza wiadomość.

Hall of Famer został aresztowany w czwartek, wczesnym rankiem, kiedy to postawiono mu po raz trzeci w jego życiu zarzut o kierowanie autem pod wpływem alkoholu.

Członek Galerii Sław UFC aresztowany! Zasnął kierując samochodem!

Była godzina 6:16 rano w miejscowości Bettendorf w stanie Iowa, kiedy to policjanci zatrzymali do kontroli kierującego autem mężczyznę, który miał w wolnym tempie jechać pod prąd.

Mężczyzną tym był właśnie 55-letni Miletich. Według raportu policyjnego, funkcjonariusze musieli obudzić śpiącego Mileticha po tym, jak zasnął w samochodzie przy włączonym biegu jałowym. Miletich autem miał zniszczyć roślinność przy przydrożnym murze na parkingu stacji Shell.

Miletich odmówił testu alkomatem i nie poddał się żądnym badaniom krwi, ale według raportu policji miał przekrwione oczy, niestabilną równowagę, niewyraźną mowę i śmierdział alkoholem.

Sam miał przyznać się do wypicia wina.

To już trzeci raz, kiedy Pat Miletich został złapany na kierowaniu autem w stanie nietrzeźwości. Wcześniej taki incydent zdarzał mu się w marcu 2019 roku i czerwcu 2021 roku.

Były zawodnik UFC trafił do aresztu, z którego wyszedł po wpłaceniu kaucji w wysokości 5000 dolarów.

Po incydencie, Miletich pojawił się na imprezie promującej galę Cage Aggression 36, która odbędzie się 14 października.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis