MMA PLNajnowszeBez kategoriiCytaty – komentarza brak

Cytaty – komentarza brak

Brandon Vera o pojedynku z Tim’em Sylvia:

Gamrot - Dos Anjos

“Będę jak Muhammad Ali, strzał i ruch, strzał i ruch, “shuck and groove”. Mam zamiar kąsać i ruszać się, czekać na miejsce do oddania strzału z łokcia i dojechać go. Nie wiem co to będzie, może klucz francuski z widowni, ale zamierzam go czymś trzasnąc”

Mocne i prawdziwe – Dana o Tito:

Emmanuel S: “Dlaczego rozważasz ponowne podpisanie kontraktu z Tito Ortiz’em? Ma nic nie znaczące umiejętności submission, dyskusyjną stojkę, jego G’n’P jest nudne dla zwyczajnych fanów i najgorsze: nie może już walczyć na poziomie mistrzowskim. Ledwo wyszarpał zwycięstwo przez decyzję Forrest’owi Griffin’owi, zremisował z Rashad’em Evans’em, dostał lanie od Chuck’a Liddell’a i nie stawił sie na mecz bokserski z tobą. Zaoferuj kasę, która chcesz zapłaćić Tito Fedorowi Emelianenko.”

Dana White: “Czy to ja napisałem to pytanie? Brzmii, jakbym sam je napisał albo czytasz w moich myślach. Nie ma rzeczy, z która bym się nie zgodził odnośnie twojego pytania. Jest sporo fanów, którzy ciągle lubią Tito, ale zgadzam sie generalnie z Tobą. Myślę, że ująłeś same sedno sprawy, ale rzeczywistość jest taka, że Tito ciągle ma wielu fanów. Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje, ale tak jest. Jestem ciekawy jego ponownego starcia z Rashad’em. Czy Tito Ortiz znowy będzie mistrzem? Najprawdopodobniej nie, ale ciągle czeka na niego kilka ciekawych walk”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis