„Cyborg” Justino do Rondy Rousey: Zróbmy naszą walkę dla fanów i dla całego kobiecego MMA

Zwyciężczyni walki wieczoru minionej gali UFC Fight Night w Brasilii, Cristiane „Cyborg” Justno (17-1) w rozmowie z FOX Sports po zwycięstwie nad Liną Lansberg (6-2) wyzwała na pojedynek Rondę Rousey.

Brazylijka od lat domaga się walki z najpopularniejszą zawodniczką kobiecego MMA na świecie, ale przeszkodą w organizacji tego pojedynku jest różnica w wadze obu zawodniczek – „Cyborg” na co dzień walczy w dywizji piórkowej, a Rousey w koguciej:

„Chcę powitać Rondę Rousey z powrotem w oktagonie. Uważam, że ona powinna pokazać ludziom, że nawet jak przegrasz, to nie jest to koniec świata. Nie można rezygnować.

Ronda, powróć do sportu! Zrób to dla swoich fanów. Zróbmy naszą walkę dla fanów i dla całego kobiecego MMA. Myślę, że każdy w tej chwili chciałby tej walki i to zestawienie byłoby niesamowite.”

Przypominamy, że krążą plotki, że Ronda Rousey powróci do oktagonu UFC w grudniu na gali UFC 207 w Las Vegas, gdzie miałaby się zmierzyć z aktualną mistrzynią wagi koguciej UFC dywizji kobiet, Amandą Nunes.