MMA PLUFCCruz odpowiada na zaczepki Cejudo. “Nie ta klasa karle”

Cruz odpowiada na zaczepki Cejudo. “Nie ta klasa karle”

Foto: USA Today

W ostatnim czasie Henry Cejudo (15-2) bardzo często zaczepia kolejne osoby w UFC. Największym echem rozniosła się chęć wyrażenia przez “Triple C” walki z Valentiną Shevchenko (18-3). Ponadto Cejudo zdecydował się także pokierować słowa w stronę Dominika Cruza (22-2), który odpowiedział 32-latkowi.

Nie od dziś fighter budzi kontrowersje wokół swojej. “Triple C” stał się bowiem bardzo aktywny w mediach społecznościowych, raz za razem poszukując dla siebie nowego przeciwnika. Ponadto zawodnik dość ekstrawagancko zachowuje się podczas konferencji prasowych, przez co stał się on postacią, o której powszechnie mówi się, że “albo się kocha, albo nienawidzi”.

Jedną z największych sensacji mistrz wagi muszej i koguciej wywołał, gdy wyraził chęć odebrania pasa mistrzowskiego Valentinie Shevchenko. Jak się okazało, mistrzyni kategorii muszej nie jest jedynym celem zawodnika. Mianowicie Cejudo zaatakował również Cruza.

Dominic Cruz, mam dla ciebie wiadomość. Nie wiem, dlaczego mówisz, że jesteś najlepszy na świecie, skoro nie jesteś nawet najlepszy w stanie Arizona. Możesz wyświadczyć mi przysługę u ugiąć przede mną kolano – niedawno powiedział Henry Cejudo.

Cruz zareagował na zaczepkę skierowaną w jego stronę. Były mistrz wagi koguciej UFC zakomunikował na Instagramie, iż Cejudo i jego trener nie są na jego poziomie.