MMA PLUFCCris Cyborg – kobieta orkiestra. Obroni pas, wyprasuje spodnie,… odwiezie pijanych kolegów [WIDEO]

Cris Cyborg – kobieta orkiestra. Obroni pas, wyprasuje spodnie,… odwiezie pijanych kolegów [WIDEO]

Foto: instagram.com/criscyborg/

Mistrzyni kategorii piórkowej Cris Cyborg (20-1, 1 N/C) zaliczyła świetny występ na gali UFC 222, gdzie w walce wieczoru pokonała Yanę Kunitskayę (10-4, 1 N/C) przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie.

Gala ta była udana dla Brazylijki pod względem sportowym, jak i również finansowym, gdyż za walkę otrzymała aż pół miliona dolarów.

Zawodniczka miała bardzo interesujący fight week. Podczas jej treningu medialnego pojawił się tajemniczy gość w masce. Okazał się nim być były mistrz kategorii lekkiej i półśredniej – BJ Penn.

Mistrzyni pokazała, że jest również uczynna wobec członków swojego teamu. Kilka godzin przed walką uprasowała spodnie jednemu z nich, natomiast zaraz po gali musiała pełnić rolę…. kierowcy i odwieźć nietrzeźwych kolegów do hotelu.

Jak widać atmosfera w teamie Cyborg jest świetna. W kolejnej walce na Brazylijkę będzie czekać jednak prawdopodobnie większe wyzwanie. Rywalką Cyborg będzie prawdopodobnie jej rodaczka, mistrzyni kategorii koguciej Amanda Nunes (15-4). Prezydent organizacji UFC, Dana White nie wykluczył, że do pojedynku dojdzie już 12 maja na gali UFC 224 w Rio de Janeiro.