MMA PLNajnowszeDaniel CormierCormier wychwala Gamrota! Jego zdaniem Polak wśród 2 zawodników, którzy zagrożą mistrzowi!

Cormier wychwala Gamrota! Jego zdaniem Polak wśród 2 zawodników, którzy zagrożą mistrzowi!

W ostatnim czasie już nie pierwszy raz o naszym reprezentancie wypowiedział się mistrz wagi lekkiej – Islam Makhachev. Teraz jednak głos w sprawie Mateusz Gamrota (24-2) zabrał były champion, a aktualnie uznany komentator Daniel Cormier. Amerykanin zapewnia, że Polak jest wśród dwóch zawodników, którzy są najcięższymi rywalami mogącymi zmierzyć się z Makhachevem.

Gamrot

Dagestańczyk w rozmowie z MMAJunkie.com wypowiedział się o Mateuszu Gamrocie. Mistrz został zapytany czy Polak jest bliski walki o tytuł. Makhachev nie ma wątpliwości.

Tak, tak. Szczerze mówiąc, Gamrot jest mocny. Ma dobre umiejętności. Uważam, że któregoś dnia może walczyć o pas.

Gamrot wystąpił na hitowej gali UFC 299 w Miami, gdzie odniósł kolejne jak ważne zwycięstwo. Polak po pełnym dystansie pewnie wypunktował weterana Rafela Dos Anjosa.

Cormier zabiera głos!

Na kanale YouTube – Daniela Cormiera odbył się lajv z Corym Sandhagenem, gdzie poruszono dużo tematów.

”DC” w bardzo pochlebnych słowach wypowiedział się o ”Gamerze”.

Mateusz Gamrot jest gościem, którego lubię oglądać w walce, bo koleś umie zapasy. Naprawdę potrafi robić zapasy.  Popatrzcie tylko, w jaki sposób przewalczył ten pojedynek w ostatnich ośmiu minutach. Imponujące (…)  Nie byłem świadom, jak mocny jest, zanim przyszedł do UFC. Walczył wtedy na Fight Island i przegrał tamtą walkę. Była jednak bardzo bliska. Potem jednak był niesamowity.

Ponadto Cormier wskazał dwóch zawodników, którzy zapewnią najtrudniejszą przeprawę mistrzowi.

Szczerze mówiąc, Arman albo Gamrot (…) Uważam, że jeden z tych dwóch. Gamrot albo Tsarukyan. To dwie najcięższe walki dla niego. Tsarukyan jest mocny.

Tłumaczył Bartłomiej Stachura z portalu lowking.pl

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis