MMA PLConor McGregorConor McGregor z przesłaniem do krytyków: Podcieram swoje bogate dupsko waszymi…

Conor McGregor z przesłaniem do krytyków: Podcieram swoje bogate dupsko waszymi…

Foto: Conor McGregor facebook

Conor McGregor (22-6) gwarantuje, że nie powiedział ostatniego słowa. Irlandczyk nie będzie dobrze wspominał ostatniego okresu. Wielu kibiców uważa, że były podwójny mistrz UFC nie wróci na tron. Ponadto na McGregora spadła krytyka za jego następne kontrowersyjne zachowanie. ”Notorious” wyszedł z przesłaniem do wszystkich swoich krytyków.

33-latek podczas UFC 264 stanął do trzeciej walki z Dustinem Poirierem (28-6). Tym razem Amerykanin już w pierwszej rundzie dzielił i rządził. Ostatecznie pod koniec rundy McGregor doznał poważnej kontuzji (złamana kość piszczelowa). Niewykluczone jednak, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do czwartego starcia McGregor-Poirier.

McGregor ma przesłanie!

Conor McGregor (22-6) po walce musiał zmierzyć się z dużą krytyką. Irlandczyk po raz kolejny wywołał szum kontrowersyjnym zachowaniem. McGregor postanowił w mediach społecznościowych wysłać przesłanie do krytyków.

Podcieram swoje bogate dupsko waszymi uczuciami na temat mojej pracy. Nie mam wobec tego żadnych uczuć, głupki. Żadnych!

Warto zaznaczyć, że Dana White już po walce wspominał o czwartym starciu pomiędzy McGregorem, a Poirierem.

Conor McGregor przejdzie rano operację. Dustin Poirier zawalczy teraz o pas z Oliveirą, a potem musi dojść do 4. walki. Pojedynek nie może kończyć się w taki sposób.

Zobacz także:

Ring Girls zadebiutuje w MMA! Były dymy, chodzi o chłopaka! [WIDEO] Widzieliście?

To nie koniec dymów przed galą Open Fights Night, która trzydziestego lipca odbędzie się w Grabinie. Debiut w mieszanych sztukach walki zaliczy ring girls – Laura Sieka, która ma do wyjaśnienia konflikt.

Bonus BGC zawalczy na High Leauge! Zaskakujący rywal Łazarskiego Gladiatora! Zaskoczeni?

W High League nie może zabraknąć prawdziwej legendy polskich freak-fightów, Piotra „Bonusa BGC” Witczaka (0-4)! 28 sierpnia słynny wojownik z Łazarza powita w oktagonie walecznego streamera, Jakuba „Japczana” Piotrowicza (0-0).