MMA PLUFCConor McGregor wróci dopiero w przyszłym roku? Dana White zabrał głos w sprawie…

Conor McGregor wróci dopiero w przyszłym roku? Dana White zabrał głos w sprawie…

Dana White, szef największej federacji MMA na świecie, w wywiadzie dla Piersa Morgana – zdradził, kiedy możemy spodziewać się powrotu Conora McGregora, czyli supergwiazdy organizacji UFC.

McGregor w przyszłym roku
Foto: Getty Images

Conor McGregor nie był widziany w akcji od dwóch lat. Dokładnie 734 dni minęło, kiedy ostatni raz mogliśmy oglądać złotoustego Irlandczyka w klatce. Od tamtego czasu niemalże codziennie zalewają nas wiadomości o możliwym powrocie McGregora do oktagonu – jednak wszystko kończy się na obietnicach i pustych słowach rzucanych w eter.

Szef UFC zdradza szczegóły!

Dana White zawitał do programu Piersa Morgana, sławnego brytyjskiego dziennikarza, gdzie wyjaśnił, dlaczego powrót „Notoriousa” – to skomplikowany proces.

Posłuchaj. Kiedy zaczynasz zarabiać duże pieniądze, zmieniasz się. W pewnym momencie nie masz już odpowiedniej motywacji, żeby ciężko pracować i poświęcać się dla tego sportu. Conor McGregor doszedł do momentu, w którym zarobił wielkie pieniądze. To nie jest uszczypliwość z mojej strony. To fakt.

Piers Morgan zapytał White’a kiedy w końcu zobaczymy Irlandczyka w sytuacji bojowej. Sternik UFC odpowiedział następująco:

Wrócił na salę, trenuje. Myślę, że zobaczymy go w przyszłym roku.

ZOBACZ TAKŻE: Tak wyglądało ostatnie zwycięstwo Boba Sappa! Poczuł smak wygranej w MMA po 8 latach! [WIDEO]

Słowa White’a dają jasno do zrozumienia, że w tym roku nie zobaczymy już Conora McGregora w klatce UFC. Zaskoczenia nie stwierdzono, ale na pewno była spora rzesza kibiców, która miała nadzieję zobaczyć swojego ulubieńca jeszcze w 2023. Cóż… mówi się trudno.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis