MMA PLNajnowszeUFCConor McGregor w ostrych słowach o mistrzu UFC! Oberwało się też jego byłemu przyjacielowi!

Conor McGregor w ostrych słowach o mistrzu UFC! Oberwało się też jego byłemu przyjacielowi!

Swoisty superstar Conor McGregor w ostrych słowach wypowiedział się o obecnym mistrzu wagi piórkowej UFC. Irlandczyk swoją opinią obraził nie tylko jego, ale i swojego byłego przyjaciela.

Conor McGregor w ostrych słowach o mistrzu UFC
Foto: Conor McGregor w ostrych słowach o mistrzu UFC

Wygląda zatem na to, że Conor McGregor nie jest fanem panującego obecnie w wadze piórkowej Ilii Topurii. Gruzin został mistrzem wagi piórkowej na gali UFC 298 w lutym tego roku, kiedy to zastopował Alexandra Volkanovskiego.

Obecnie Topuria jest wielką gwiazdą europejskiego MMA, a w kuluarach mówi się nawet o organizacji jego walki na stadionie piłkarskim Santiago Bernabeu w Madrycie.

Conor McGregor w ostrych słowach o mistrzu UFC! Oberwało się też jego byłemu przyjacielowi!

McGregor, który przygotowuje się właśnie do swojej walki z Michaelem Chandlerem wziął udział w sesji pytań i odpowiedzi na portalu X dla MMA PROS PICK, gdzie wypowiedział się na temat Topurii.

Irlandczyk swoją opinią na temat Gruzina obraził nie tylko jego, ale i swojego byłego przyjaciela za którym jeździł po całym świecie, kiedy ten walczył w oktagonie – Artema Lobova:

“Pier**lić go, pier**lić Topurię. Ja też go podobno nie obchodzę. Przypomina on mi trochę opóźnionego w rozwoju Artema Lobova. Dwóch małych debili.”

Co ciekawe, McGregor poszedł nawet dalej. Nie uważa bowiem Topurii za prawdziwego mistrza UFC:

“W mojej opinii Topuria nie jest mistrzem. Przetrzymuje swój pas, więc nie ma on żądnego znaczenia.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis