MMA PLNajnowszeUFCConor McGregor szaleje w klubie na miesiąc przed galą UFC 303. Chwali się drogim zegarkiem i kobietą [WIDEO]

Conor McGregor szaleje w klubie na miesiąc przed galą UFC 303. Chwali się drogim zegarkiem i kobietą [WIDEO]

Conor McGregor najwyraźniej potrafi połączyć sportowe przygotowania do swojej kolejnej walki w oktagonie UFC z dobrą zabawą, której praktycznie nigdy nie odmawiał. W sieci pojawiły się migawki z tego, jak Irlandczyk szaleje w klubie na miesiąc przed galą UFC 303.

Conor McGregor

“Notorious” powróci do klatki już 29 czerwca na głośnej gali UFC 303, która odbędzie się w Las Vegas. Rywalem McGregora będzie jego rywal w ostatnim The Ultimate Fighterze – Michael Chandler. Będzie to powrót Irlandczyka do walki po prawie trzyletniej przerwie i porażce z Dustinem Poirierem.

McGregor jednak nie robi sobie poważnego wyzwania przed tą konfrontacją i na miesiąc przed galą postanowił pójść w tany.

Conor McGregor szaleje w klubie na miesiąc przed galą UFC 303

W sieci pojawiły się fragmenty z imprezy w Dublinie, w której wziął udział McGregor. Sam nagrał fragment, jak bawi się z okolicznymi imprezowiczami, chwali się drogim zegarkiem oraz kobietą, której rozchyla głęboki dekolt.

Wideo z treningu wytrzymałości Conora McGregora, ale nie tej sportowej wytrzymałości można zobaczyć poniżej.

Tak bawi się król życia:

Zanim jednak dojdzie do walki McGregora z Michaelem Chandlerem, kibice zobaczą konferencję prasową promującą galę UFC 303. To wydarzenie odbędzie się już za kilka dni w Dublinie:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis