MMA PLUFCConor McGregor przed walką z Poirierem: Przygotowuję arcydzieło

Conor McGregor przed walką z Poirierem: Przygotowuję arcydzieło

Foto: Facebook/ Conor McGregor

Były podwójny mistrz UFC Conor McGregor przed nadchodzącą walką z Dustinem Poirierem zamieścił w mediach społecznościowych wpis, w którym przepowiada swój fenomenalny występ.

Irlandczyk w oktagonie UFC pojawi się już 23 stycznia na gali UFC 257. Impreza odbędzie się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a walka z “Diamentem” będzie walką wieczoru i pierwszym starciem Irlandczyka od ponad roku.

McGregor swoją ostatnią walkę stoczył w styczniu 2020 roku. Na gali UFC 246 w zaledwie 40. sekund znokautował Donalda Cerrone ogłaszając światu powrót do rywalizacji o najwyższe laury w UFC.

Conor McGregor przed walką z Poirierem: Przygotowuję arcydzieło

Teraz McGregorowi przyjdzie się zmierzyć z Dustinem Poirierem w rewanżowej walce za starcie, które odbyło się we wrześniu 2014 roku. Wówczas Irlandczyk znokautował “Diamenta” w pierwszej rundzie.

Teraz zapowiada podobną “egzekucję”. W mediach społecznościowych, Conor McGregor zamieścił wpis, w którym zapowiedział, że przygotowuje “arcydzieło”:

A Wy jak uważacie – kto wygra nadchodzącą walkę na UFC 257 – Dustin Poirier czy Conor McGregor?

Zobacz także:

Andrzej Grzebyk o powrocie do KSW: Moim marzeniem jest walczyć z nim i odebrać mu pas

Były podwójny mistrz organizacji FEN, a obecnie wschodząca gwiazda KSW Andrzej Grzebyk opowiedział o powrocie do klatki KSW po dramatycznej kontuzji nogi, której doznał na ostatniej gali KSW 56.

Nagrody World MMA Awards rozdane! Najbliższy rywal Jana Błachowicza “Zawodnikiem roku 2020”

Światowe nagrody World MMA Awards rozdane! Wczoraj odbyła się 12. gala rozdania nagród w światowych mieszanych sztukach walki. Imprezę rokrocznie organizuje magazyn Fighters Only.

Marcin Tybura o roku 2020: Zmarł mój tata, moja babcia…

Najlepszy polski “ciężki” Marcin Tybura o roku 2020 wypowiedział się w ostatnim programie Koloseum na Polsat Sport, gdzie podsumował minione 12 miesięcy zarówno w sferze prywatnej, jak i sportowej.