MMA PLNajnowszeUFCConor McGregor podał kwotę za jaką zawalczy z Cristiano Ronaldo? Intrygujący wpis Irlandczyka!

Conor McGregor podał kwotę za jaką zawalczy z Cristiano Ronaldo? Intrygujący wpis Irlandczyka!

Conor McGregor to największa gwiazda światowego MMA. Cristiano Ronaldo to obecnie największa gwiazda futbolu w Arabii Saudyjskiej, ale i legendarny piłkarz, wymieniany w TOP 3 najlepszych kopaczy wszech czasów. Teraz natomiast ten pierwszy, czyli “Tho Notorious” podał kwotę za jaką zawalczy z CR7. Przynajmniej tak można interpretować jego wpis zamieszczony na portalu X.

Conor McGregor podał kwotę za jaką zawalczy z Cristiano Ronaldo

McGregor obecnie czeka na powrót do oktagonu. To wydarzenie ma mieć miejsce podczas jubileuszowej gali UFC 300, ale na potwierdzenie jego występu w tym wydarzeniu musimy jednak jeszcze poczekać.

Na ten moment natomiast możemy dywagować na temat potencjalnego rywala McGregora na UFC 300. Do tej pory głównym faworytem był jego rywal z ostatniego show The Ultimate Fighter – Michael Chandler. Sprawy jednak mogą się komplikować.

Conor McGregor podał kwotę za jaką zawalczy z Cristiano Ronaldo? Intrygujący wpis Irlandczyka!

Conor McGregor w przedświąteczny weekend gościł w Arabii Saudyjskiej na gali DAY OF RECKONING, na której walczyli m.in. Anthony Joshua czy Denontay Wilder.

Irlandczyk był widziany w towarzystwie grającego obecnie w tym kraju Cristiano Ronaldo:

Ronaldo i McGregor przyglądali się wydarzeniom w bokserskim ringu, w którym Joshua pokonał Otto Walina, a Denontay Wilder przegrał z Josephem Parkerem.

Teraz natomiast, McGregor zamieścił na portali X wpis, w którym podał kwotę potencjalnej walki. Wskazał 250 milionów dolarów i pokazał zdjęcie z Cristiano Ronaldo, co może sugerować, że taka właśnie padła propozycja wypłaty za zorganizowanie ich walki.

A Wy jak interceptujecie poniższy wpis McGregora?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis