MMA PLNajnowszeUFCConor McGregor nie wystąpi na UFC 300? Dana White zabrał głos w sprawie!

Conor McGregor nie wystąpi na UFC 300? Dana White zabrał głos w sprawie!

W świetle pojawiających się plotek o planowanym main evencie gali UFC 300, jakim miałoby być starcie o tymczasowy pas mistrzowski wagi ciężkiej między Tomem Aspinallem a Alexem Pereirą rodzi się pytanie o to czy Conor McGregor faktycznie nie wystąpi na jubileuszowej gali amerykańskiego giganta.

Conor McGregor nie wystąpi na UFC 300

Teraz głos w tej sprawie zabrał szef największej organizacji MMA na świecie – Dana White. W środę w programie “The Pat McAfee Show” przedstawił on swój punkt widzenia na potencjalny powrót do oktagonu jednej z największych gwiazd w historii tego sportu, jakim z pewnością jest Conor McGregor.

Conor McGregor nie wystąpi na UFC 300?

Gala UFC 300 zaplanowana jest na dzień 14 kwietnia. Na ten moment na imprezę tą mamy ogłoszone dwie walki o pasy mistrzowskie. O tytuł w dywizji słomkowej kobiet zmierzą się Weili Zhang z Yan Xioanan, a o pas BMF rękawice skrzyżują Justin Gaethje i Max Holloway.

McGregor z kolei zapowiadał, że jego powrót do oktagonu nastąpi 29 czerwca w Las Vegas, a najprawdopodobniejszym jego rywalem jest Michael Chandler, z którym rywalizował w roli trenera w ostatnim sezonie The Ultimate Fighter.

Dana White na pytanie o powrót McGregora stwierdził następująco:

“Mam nadzieję, że to będzie w tym roku. Na razie nie ma daty. Mam nadzieję, że jesienią uda nam się zrobić mu walkę.”

A więc jak widzicie, Conor McGregor najprawdopodobniej nie pojawi się w oktagonie na jubileuszowej i głośnej gali UFC 300.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis