Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLBez kategoriiCo nowego u Shoguna?

Co nowego u Shoguna?

Mistrz UFC wagi lekko ciężkiej, Mauricio ‘Shogun’ Rua (19-4-0) jeszcze nie powrócił do ciężkich treningów po kontuzji kolana której doznał w ostatniej walce. Dla programu UFC Sem Limites dla brazylijskiej telewizji Rede TV powiedział co nieco o terminie swojej kolejnej walki, kontuzji i ostatnim pojedynku swojego rodaka Andersona Silvy.

Kontuzja:

Podczas ostatniej walki doznałem nieciekawej kontuzji kolana, o ile się nie mylę stało się to w jakiejś drugiej minucie pojedynku (zwycięska walka o pas z Lyoto Machidą na UFC 113). Minęło już dwa i pół miesiąca od operacji i powoli kończę rehabilitację. Wszystko dzięki Bogu się udało, i w przyszłym miesiącu już planuje ciężko trenować. Teraz troszkę sobie tyję, ale walkę mam mieć dopiero w lutym, więc dla mnie spoko.

Rozwój UFC:

W USA, Europie czy nawet Azji media są znacznie bliżej MMA, niż tutaj w Brazylii, chociaż i tak jest coraz lepiej. Zawsze się śmieje i mówię chłopakom z klubu że w USA byliby gwiazdami, hehe.

Anderson Silva vs. Chael Sonnen:

Dobra walka, Sonnenowi udało się zgasić Andersona, ale ten pokazał niesamowite serce do walki i pokazał że jest mistrzem. Sonnen jest jednym z najlepszych zapaśników w MMA, nie ma ku temu wątpliwości. Świetna walka bez dwóch zdań.

Rashad Evans:

Ta walka nie jest potwierdzona. Spotkałem się z Daną i Lorenzo w Stanach w zeszłym miesiącu ale moim założeniem jest znowu walczyć z lutym. Niestety nie znam jeszcze daty ani przeciwnika. Za miesiąc wracam do USA, żeby sprawdzić czy moje kolano jest na 100% zdrowe. Kiedy lekarz to potwierdzi, wtedy dopiero ustalimy kiedy i z kim będę miał swoją kolejną walkę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis