MMA PLNajnowszeClout MMAClout MMA: Wyjaśnienie dużego konfliktu! Załęcki zmierzy się z Wielkim Bu!

Clout MMA: Wyjaśnienie dużego konfliktu! Załęcki zmierzy się z Wielkim Bu!

Powoli odsłaniamy kolejne tajemnice gali CLOUT MMA 3: Santa Clout. Drugim pojedynkiem ogłoszonym na grudniowe wydarzenie jest starcie Denisa „Bad Boya” Załęckiego z Patrykiem „Wielkim Bu” Masiakiem. Bilety na galę CLOUT MMA 3: Santa Clout są w sprzedaży na GoingApp.pl.

Clout MMA Załęcki Wielki Bu
Foto: Clout MMA

Denis „Bad Boy” Załęcki wraca do klatki CLOUT MMA po porażce z Danielem Omielańczukiem w bardzo kontrowersyjnych okolicznościach. Na grudniowej gali będzie chciał zmazać plamę i pokazać się z zupełnie innej strony.

– Zawsze wjeżdżałem i rozjeżdżałem. Nabawiła mi się kontuzja i sam się rozjechałem. Ostatnio, w końcu posłuchałem kogoś innego i obraliśmy złą taktykę. Uderzyć i odejść? To nie jestem ja. Źle się z tym czuję. Już nigdy ani kroku wstecz – mówi Denis Załęcki.

Jego przeciwnikiem w starciu w formule K-1 w małych rękawicach będzie Patryk „Wielki Bu” Masiak. Między nimi wrzało od dawna. Denis mówił, że do tego starcia nigdy nie dojdzie. Pojedynek skonfliktowanych zawodników będzie miał miejsce już w piątek 29 grudnia.

– Biorę każdą walkę. Wypomina mi się, że biję się ze słabymi zawodnikami… On się nie bije w ogóle, tylko wychodzi do dużych nazwisk i mówi, że „przegrałem, ale z kim”. Nie wiem, czy klasyfikuje mnie jako wyzwanie, ale zaliczy kolejną przegraną i dalej będzie przegrywał – powiedział „Wielki Bu”.

W środę 12 grudnia odbędzie się specjalny program ROAST SPECIAL, podczas którego fani poznają całą kartę zbliżającej się gali. Oglądajcie na żywo na kanale CLOUT MMA na YouTube od godziny 20:00.

Gala CLOUT MMA 3: Santa Clout odbędzie się w piątek 29 grudnia w Studiu Polsatu. Sprzedaż biletów trwa na GoingApp.pl. Już niedługo ruszamy ze sprzedażą PPV wraz z nowym dostawcą StreamOnline.

Aktualna karta walk CLOUT MMA 3: Santa Clout:

  • Tomasz „GIANNI” Hajto – Jakub Wawrzyniak
  • Denis „Bad Boy” Załęcki – Patryk „Wielki Bu” Masiak

[informacja prasowa]

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis