MMA PLNajnowszeClout MMACLOUT MMA 5: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

CLOUT MMA 5: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

PPV CLOUT MMA 5. Takiego wydarzenia jeszcze nie było – Katowice szybko nie zasną! Galę CLOUT MMA 5 będzie można oglądać wyłącznie w systemie PPV. Gdzie oglądać galę? Cena za transmisję? Mamy dla Was wszystkie potrzebne informacje, aby nie przegapić tego wydarzenia.

PPV CLOUT MMA 5
Foto: CLOUT MMA

CLOUT MMA 5 wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

CLOUT MMA 5: Gdzie oglądać?

W walce wieczoru kibice zobaczą coś, czego jeszcze we freakach nie było! AJ Challenge to kolejne szalone wyzwanie Adama Josefa, który słynie z tego, że przekracza granice możliwości swojego organizmu.

Tym razem popularny YouTuber zmierzy się w dwóch pojedynkach jednocześnie z Kacprem Błońskim i Zbigniewem Bartmanem. To trzeba zobaczyć! CLOUT MMA 5 już 8 czerwca.

Amadeusz Ferrari kontra Denis Załęcki, czyli starcie, na które czeka każdy fan freak-fight w Polsce! Zestawienie Dawida z Goliatem. Kto według Was zdoła wyjść z tego pojedynku obronną ręka?

Czy Piotr Bomba zdoła wejść w buty swojego brata? Tego nie wie nikt, dlatego warto przekonać się na własną rękę, wykupując dostęp do CLOUT MMA 5. Przeciwnikiem Piotra będzie Sequento, który ostatnio sensacyjnie pokonał Lizaka.

Skoro CLOUT MMA, to Natan Marcoń. Młodzian zmierzy się z Łukaszem Pawłowskim. Między panami jest prawdziwa zła krew, co widzieliśmy na ostatnich programach z ich udziałem. Innym słowy – czas to wyjaśnić w oktagonie.

Czerwiec zaczynamy z przytupem!

CLOUT: Cena, ile kosztuje?

Gala CLOUT MMA 5 dostępna jest w dwóch pakietach cenowych. Pakiet BASIC za 39,99, który obejmuje dostęp do transmisji na żywo w jakości 720p oraz możliwość odtworzenia przez 48h po zakończonej gali. Decydując się na pakiet PREMIUM za 44,99, otrzymamy dostęp do transmisji na żywo w jakości 1080p (FULL HD), możliwość odtworzenia przez 168h po skończonym evencie, a także widok z kamery sędziego.

Jak dokonać zakupu? To proste! Wystarczy wejść na stronę CLOUTMMA.TV, założyć konto, wybrać interesujący nas pakiet i zapłacić.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis