MMA PLNajnowszeClout MMAClout MMA 5: Salim Touahri efektownie znokautował Gracjana Szadzińskiego w walce na zasadach PRIDE

Clout MMA 5: Salim Touahri efektownie znokautował Gracjana Szadzińskiego w walce na zasadach PRIDE

Za nami jedna z najciekawiej zapowiadających się walk całej gali Clout MMA 5, która odbywa się w Katowicach. W miejscowym Spodku w walce na zasadach legendarnej organizacji PRIDE zmierzyli się były zawodnik UFC Salim Touahri z byłym zawodnikiem KSW Gracjanem Szadzińskim.

Clout MMA 5: Salim Touahri efektownie znokautował Gracjana Szadzińskiego w walce na zasadach PRIDE

W walce tej dozwolone były stompy, soccer kicki czy uderzenia łokciami.

Jednocześnie starcie to zapowiadano jako najbardziej sportowe z całej gali Clout MMA 5.

CLOUT MMA 5 PPV

Obaj bardzo skupieni rozpoczęli ten pojedynek uważając na to, co do zaoferowania na rywal. Widząc Touahriego i Szadzińskiego w klatce od razu widać było różnicę jakości między freakami a sportowcami.

Touahri trafiał Szadzińskiego prostym i ganiał za nim po klatce, ale Szadziński nie chciał pozostawać dłużny i także próbował swoich sił, strasząc rywala. Po dwóch minutach były zawodnik UFC trafił Szadzińskiego w głowę, po czym ten padł, ale szybko wstał, próbując ustabilizować błędnik i nie pozwalając rywalowi na kontynuowanie szarży.

W drugiej rundzie Touahri kontuynuował swoją taktykę i szybko trafił prawym ciosem, wyłączając światło Szadzińskiemu i wygrywając przez nokaut w drugiej rundzie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis