MMA PLNajnowszeClout MMAClout MMA 5: Michał Pasternak pokonał Denisa Załęckiego. Bad Boy nie był w stanie kontynuować walki!

Clout MMA 5: Michał Pasternak pokonał Denisa Załęckiego. Bad Boy nie był w stanie kontynuować walki!

Za nami co-main event głośnej gali Clout MMA 5, która odbywa się w katowickim Spodku. W drugim najważniejszym pojedynku imprezy Denis Załęcki zmierzył się z Michałem Wampirem Pasternakiem.

Clout MMA 5: Michał Pasternak pokonał Denisa Załęckiego. Bad Boy nie był w stanie kontynuować walki!

Starcie to odbyło się na zasadach K-1 w małych rękawicach.

Co ciekawe, Załęcki pierwotnie miał zmierzyć się na tej gali z Amadeuszem Ferrarim Roślikiem, ale ten z powodu choroby matki wycofał się ze starcia.

W jego miejsce bez zastanowienia wszedł Pasternak.

CLOUT MMA 5 PPV

Warto zaznaczyć, że walka ta odbędzie się na dystansie trzech rund po dwie minuty. Który zawodnik okazał się w niej lepszy?

Pasternak zaczął walkę spokojnie, podobnie – co było nieco zaskakujące – Denis Załęcki. Bad Boy z Torunia zaczął używać mocnych kopnięć, ale Wampir był na nie odporny. W pierwszej rundzie to Załęcki wyglądał na dużo aktywniejszego zawodnika. Pokazywał kombinację ciosów, kopnięcia, a raz nawet wypalił mocnym wysokim kopnięciem.

W drugiej rundzie Pasternak okopywał nogę wykroczną Załęckiego, a Bad Boy straszył wysokimi kopnięciami. W późniejszym etapie tej rundy Pasternak trzykrotnie obalił Załęckiego, co nie jest dozwolone.

Walka dotarła do trzeciej rundy, a w niej Pasternak ruszył agresywniej na Załęckiego. Szybko Wampir posłał Bad Boya na deski, powodując przy tym poważne rozcięcie przy oku. Powtórki pokazały także, że przy tej akcji Wampir włożył Załęckiemu palec w oko.

Ostatecznie Załęcki nie był w stanie kontynuować walki i sędziowie ogłosili wygraną większościową decyzją. Tym okazał się Michał Pasternak!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis