MMA PLNajnowszeClout MMACLOUT MMA 4: wyniki NA ŻYWO! Najman vs. Muran – śledź live, kto wygrał!

CLOUT MMA 4: wyniki NA ŻYWO! Najman vs. Muran – śledź live, kto wygrał!

CLOUT MMA 4: wyniki NA ŻYWO! Podczas gali w Atlas Arenie w Łodzi zobaczymy wiele interesujących starć. W rozpisce znaleźli się m.in Marcin Najman, Lexy Chaplin czy Paweł Jóźwiak. Śledź relację live i wyniki na naszej stronie i bądź na bieżąco!

CLOUT MMA 4 wyniki
Foto: CLOUT MMA

Gala CLOUT MMA 4 dostępna w całości wyłącznie w systemie PPV Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

Lexy Chaplin i Marta „Linkimaster” Linkiewicz pierwotnie miały kończyć gale. Influencerki zmierzą się ze sobą, ale ostatecznie do pojedynku dojdzie wcześniej. Potem jeśli współwłaścicielka i ambasadorka CLOUT MMA zostanie dopuszczona do kolejnego pojedynku zmierzy się z “Królową”, czyli Marianną Schreiber. Taki manewr jest następstwem wczorajszego aresztowania Małgorzaty “Gohy Magical” Zwierzyńskiej, która miała walczyć właśnie z Marianną. Walka Lexy z Linkiewicz odbędzie się w formule MMA zaś z “Królową” w K-1 w małych rękawicach.

Najman vs. Muran na brutalnych zasadach!

W końcu dojść ma do pojedynku między Marcinem Najmanem a Jackiem Murańskim. Starcie “Cesarza” z “Muranem” odbędzie się na nietypowych i brutalnych zasadach –  dirty street boxing. Pojedynek stoczony zostanie w najtwardszych rękawicach do MMA z dozwolonymi uderzeniami łokciem i głową. Jeśli walka dojdzie do czwartej rundy to będzie ona wówczas nielimitowana czasowo i dozwolone w niej będą kopnięcia, stompy, soccer kicki oraz dobijanie w parterze.

Podczas gali w Łodzi rękawice skrzyżują Dawid „Crazy” Załęcki i Patryk „Wielki Bu” Masiak. “Crazy” będzie miał okazję pomścić syna, którego olbrzym kilka miesięcy temu pokonał na gali CLOUT MMA 3.

Po raz kolejny zawalczy Paweł Jóźwiak, który kilkanaście dni temu przestał pełnić funkcję prezesa FEN. Tym razem Jóźwiak zmierzy się z Adrianem Ciosem.

Interesujący może być również pojedynek bokserski w twardych rękawicach (tak jak w starciu Najman vs. Muran), w którym zmierzą się dwaj doświadczeni zawodnicy królewskiej dywizji MMA. Daniel Omielańczuk zawalczy bowiem z Kamil „King Kong” Minda.

Oprócz tego w rozpisce znaleźli się m.in. Piotr „Bestia” Piechowiak, Piotr „Lizak” Lizakowski czy Wojciech „Rekordzista” Sobierajski.

CLOUT MMA 4 PPV

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00. Niedługo potem powinny wystartować pierwsze walki. Gala CLOUT MMA 4 dostępna jest w dwóch pakietach cenowych. Pakiet BASIC w cenie od 39,99 PLN daje nam transmisję w jakości 720p i dostęp do gali przez 48 godzin.. Za pakiet PREMIUM zapłacimy od 44,99 PLN, ale w zamian dostaniemy lepszą jakość obrazu niż w tańszym wariancie – czyli 1080p (Full HD). Oprócz tego otrzymamy również dostęp do gali przez tydzień jak również transmisję z tzw. roast roomu.

Dwie pierwsze walki dostępne będą też za darmo na oficjalnym kanale CLOUT MMA na YouTube

CLOUT MMA 4 – wyniki

Początek gali: sobota, 19:00

Karta główna (tylko PPV):


Jacek „Muran” Murański pok. Marcin „Cesarz” Najman przez TKO w 1. rundzie
Patryk „Wielki Bu” Masiak pok. Dawid „Crazy” Załęcki przez TKO w 1.rundzie
Michał „Zbuku” Buczek pok. Paweł „Major SPZ” Majewski przez TKO w 1. rundzie
Marta „Linkimaster” Linkiewicz pok. Lexy Chaplin przez jednogłośną decyzję sędziów
Adrian Cios pok. Paweł „Prezes” Jóźwiak przez jednogłośną decyzję sędziów
Daniel Omielańczuk pok. Kamil „King Kong” Minda przez TKO w 1. rundzie (kontuzja)
Sebastian „Ztrolowany” Nowak pok. Piotr „Bestia” Piechowiak przez TKO w 3. rundzie

Karta wstępna (YouTube)

Przemysław „Sequento” Skulski pok. Piotr „Lizak” Lizakowski przez niejednogłośną decyzję sędziów
Wojciech „Rekordzista” Sobierajski pok. Rafał „Boro” Borowski przez jednogłośną decyzję sędziów

*Do specjalnego super fightu dojdzie jeśli Lexy Chaplin zostanie dopuszczona przez lekarzy do kolejnego starcia.

Transmisja:

PPV (od 39,99 zł)

YouTube (dwie pierwsze walki)

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis