MMA PLNajnowszeClout MMAClout MMA 4: To była mocna bójka! Linkiewicz po trudnej walce pokonuje Lexy Chaplin!

Clout MMA 4: To była mocna bójka! Linkiewicz po trudnej walce pokonuje Lexy Chaplin!

Lexy Chaplin udowodniła, że zrobiła naprawdę duże postępy i dziś postawiła twarde warunki byłej mistrzyni FAME MMA. Jedna z najbardziej popularnych influncerek przegrała jednogłośną decyzją sędziów z Martą Linkiewicz. W tej walce było naprawdę dużo wymian!

Linkiewicz

Lexy to jedna z najbardziej popularnych influncerek w naszym kraju. Reprezentantka WCA Fight Team popularność zdobyła za sprawą udziału w pierwszej edycji ”Teamu X”. Chaplin po przegranej w debiucie odnotowała trzy zwycięstwa. Lexy wygrywała z Agatą ”Fagatą” Fąk, Pauliną Hornik i Natalię ”Natsu” Kaczmarczyk w udanym rewanżu.

Linkiewicz jeszcze w 2022 roku miała pas mistrzowski w organizacji FAME MMA. W sierpniu wspomnianego roku doszło do wyczekiwanego rewanżu, a w stawce pojawiły się dwa pasy. ”LinkiMaster” tym raem na puntky musiała uznać wyższość Anielę ”Lil Masti” Bogusz. Była też przegrana na punkty z byłą mistrzynią świata w boksie – Ewą ”Kleo” Brodnicką.

Mocna bójka!

Marta rozpoczęła od kopnięć, a Lexy odpowiadała ciosami. To była bójka! Lexy często dochodziła do celu czym zaskoczyła przeciwniczkę. ”LinkiMaster” mimo wszystko biła zdecydowanie mocniej. Po jednym z ciosów Chaplin była liczona. Mimo wszystko podopieczna Adama Soldaeva wdawała się w kolejne mocne wymiany ciosów. Linkiewicz zyskiwała przewagę, ale Lexy pokazała charakter i dalej szukała swojej okazji. W końcówce kolejne szalone wymiany… Chaplin była wstrząśnięta i ratowała się klinczem.

Drugą rundę Lexy rozpoczęła dobrym frontem. Tempo było naprawdę dobre. Lexy ciągle szukała swoich okazji, ale nie mogła znaleźć recepty na mocno bijącą przeciwniczkę. Linkiewicz zamykała rywalkę na siatce i wtedy miała swoje bardzo dobre momenty. Chaplin ponownie zaskoczyła w tej walce i ciosami prostymi oraz prawym trafiła oponentkę.

W trzeciej rundzie obie od początku ruszyły w mocne wymiany. Lexy często dochodziła do celu, ale to Linkiewicz uderzenia robiły większe wrażenie. ”LinkiMaster” była silniejsza.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis