MMA PLNajnowszeClout MMAClout MMA 4: Pogromca Najmana wraca do klatki! Lizak z zaskakującym przeciwnikiem!

Clout MMA 4: Pogromca Najmana wraca do klatki! Lizak z zaskakującym przeciwnikiem!

Dziewiątego marca w Łodzi odbędzie się gala Clout MMA 4, a teraz czas poznać jedne z pierwszych zestawień. W klatce freakowej organizacji ponownie zobaczymy Piotra Lizakowskiego. ”Lizak” znany z kanału ”Ebe Ebe” stoczy już swój trzeci pojedynek. Przeciwnik podopiecznego Mirosława Oknińskiego jest dość zaskakujący.

Lizakowski

Do jego debiutu w freak fightach doszło na pierwszej edycji Clout MMA, gdy już w pierwszej rundzie (duszeniem zza pleców) poddał Dominika Skowyrę. Przypomnijmy, że pierwsza walka ”Lizaka” miała mieć miejsce w turnieju High League, który ostatecznie zakończył się fiaskiem.

Ostatni pojedynek reprezentanta Akademii Sportów Walki Wilanów miał miejsce na Clout MMA 2 w Płocku, gdy jednogłośną decyzją sędziów pokonał dużo cięższego Marcina ”El Testosterona” Najmana.

Znamy rywala ”Lizaka”!

Zaskoczeni? Wydaje się, że jest to duża niespodzianka i zaskakujące zestawienie. Piotr Lizakowski w swojej następnej walce zmierzy się z Przemysławem “Sequento” Skulskim.

Skulski jest znany przede wszystkim z programu ”Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy”. Swój debiut w freak fightach odnotował w grudniu 2022 roku na gali High League 5. ”Sequento” przegrał wtedy po całym dystansie niejednogłośną decyzją sędziów z Andrzejem Gazdą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis