MMA PLNajnowszeBez kategoriiClout MMA 4: Nowa walka w karcie! Prezes FEN wyjaśni konflikt z Adrianem Ciosem w Łodzi!

Clout MMA 4: Nowa walka w karcie! Prezes FEN wyjaśni konflikt z Adrianem Ciosem w Łodzi!

Odsłaniamy szóstą walkę CLOUT MMA 4! Do emocjonujących zestawień marcowej gali czas dodać kolejne starcie z wyjątkowym podtekstem. Skonfliktowani Adrian Cios i Paweł PREZES FEN Jóźwiak zmierzą się w klatce w formule MMA na dystansie 3×3 minuty. Bilety na CLOUT MMA 4 dostępne na GoingApp.pl!

Prezes

Adrian Cios stoczy w CLOUT MMA już czwarty pojedynek. Na pierwszej gali w warszawskim Torwarze pokonał Łukasza MAGICALA JR-A Malankowskiego po ciosach w trzeciej rundzie. Na kolejnych wydarzeniach dwukrotnie mierzył się z Marcinem CESARZEM Najmanem, dwukrotnie pokonując go przez dyskwalifikację po nielegalnych uderzeniach w parterze.

Dla Pawła PREZESA FEN Jóźwiaka będzie to siódmy pojedynek we freak-fightach. W CLOUT MMA będzie miał jednak okazję dopiero zadebiutować. Ostatnio w kontrowersyjnych okolicznościach pokonał innego zawodnika CLOUT MMA 4 Jacka MURANA Murańskiego. Na konferencjach i programach skupiać się będzie nie tylko na Adrianie Ciosie, ale także innym swoim wrogu.

Jóźwiak i Cios spotkali się już w klatce organizacji na CLOUT MMA 3: Santa Clout. PREZES FEN starł się ze swoim rywalem po jego drugim pojedynku z CESARZEM. Od razu zrobiło się gorąco! Na szczęście w porę interweniowała ochrona.

Czas rozstrzygnąć ten konflikt w klatce. Bilety na galę CLOUT MMA 4 z walką Adrian Cios vs Paweł PREZES FEN Jóźwiak dostępne są na GoingApp.pl! Ceny biletów ruszają od 49,90 zł.

Aktualna karta walk CLOUT MMA 4:

  • Lexy Chaplin – Marta „Linkimaster” Linkiewicz
  • Marcin „Cesarz” Najman – Jacek „Muran” Murański – DIRTY STREET BOXING NO LIMIT
  • Dawid „Crazy” Załęcki – Patryk „Wielki Bu” Masiak
  • Adrian Cios – Paweł „Prezes FEN” Jóźwiak
  • Daniel Omielańczuk – Kamil „King Kong” Minda – DIRTY GLOVES BOXING
  • Michał „ZBUKU” Buczek – Paweł „Major SPZ” Majewski
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis