MMA PLNajnowszeClout MMACLOUT MMA 4 – Gdzie Kupić Bilety?

CLOUT MMA 4 – Gdzie Kupić Bilety?

Federacja CLOUT MMA ma za sobą start pełen kontrowersji i problemów. Mimo tego udało jej się zorganizować aż trzy gale w przeciągu niecałych pięciu miesięcy. Teraz czas na czwartą edycję, którą zaplanowano na 9 marca 2024 roku.

CLOUT MMA 4 - Gdzie Kupić Bilety?
Foto: CLOUT MMA

CLOUT MMA 4 – kiedy? Gdzie odbędzie się gala?

Mimo że dopiero co zakończyła się trzecia edycja gali CLOUT MMA, federacja, której włodarzami są Lexy Chaplin i Sławomir Peszko, ogłosiła już informacje na temat kolejnej. CLOUT MMA 4 zaplanowano na 9 marca 2024 roku. Widowisko odbędzie się w jednej z największych hal sportowo-widowiskowych w kraju, czyli na Atlas Arenie w Łodzi. Konkurencyjna federacja Fame MMA na tym obiekcie potrafiła kilkukrotnie zgromadzić aż 12 000 widzów.

CLOUT MMA 4 – karta walk

Pierwsze trzy edycje CLOUT MMA uznaje się za niezbyt udane. Problemy z transmisją czy też z samymi walkami, które nie dostarczyły aż tylu emocji, sprawiają, że przed tą federacją naprawdę trudne zadanie. Karta walk musi więc pozwolić CLOUT MMA na odkupienie swoich win.

Na razie oficjalnie potwierdzona jest tylko jedna walka. Mowa tu o main evencie całej gali. W walce wieczoru w klatce stanie współwłaścicielka i ambasadorka CLOUT MMA, Lexy Chaplin, a jej przeciwniczką będzie Marta “Linkimaster” Linkiewicz. Jest to niezwykle kontrowersyjna zawodniczka, która należy jednak do ścisłej czołówki wśród kobiet w świecie freak fightów. Poza walką wieczoru oficjalnie nie zostało podane żadne inne zestawienie. Trzeba więc uzbroić się w cierpliwość i czekać na ogłoszenia ze strony federacji.

To, jak budowana będzie karta walk, z pewnością zaciekawi fanów sportu. CLOUT MMA to federacja znana z zatrudniania do pojedynków byłych zawodowych sportowców. W klatce CLOUT MMA stanęli już Tomasz Hajto, Błażej Augustyn, Jakub Wawrzyniak czy też Zbigniew Bartman. Czy federacji uda się przyciągnąć kolejnego byłego sportowca? To okaże się w najbliższych miesiącach.

CLOUT MMA 4 – gdzie można kupić bilety?

Bilety na CLOUT MMA 4 są już dostępne. To bardzo wczesny etap sprzedaży, więc znalezienie najlepszych miejsc w dobrej cenie będzie dużo łatwiejsze. Dystrybucją wejściówek na 4 galę federacji CLOUT MMA zajmuje się Going. i Empik Bilety -> CLOUT MMA 4 Ceny biletów na wydarzenie zaczynają się od 50 złotych, więc może to być świetna okazja na zobaczenie kilku internetowych idoli.

[artykuł sponsorowany]

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis