MMA PLNajnowszeClout MMACLOUT MMA 3: Transmisja stream online – gdzie oglądać

CLOUT MMA 3: Transmisja stream online – gdzie oglądać

PPV CLOUT MMA 3: SANTA CLOUT. Ho, ho, ho! Święty Mikołaj miał w tym roku ręce pełne roboty, ale to jeszcze nie czas na odpoczynek, bowiem do dostarczenia został mu jeszcze jeden prezent. Przewidywany termin dostawy – 29 grudnia. Tak się składa, że tego samego dnia jest Clout MMA 3. Przypadek? Nie sądzę. Galę CLOUT MMA 3: SANTA CLOUT będzie można oglądać wyłącznie w systemie PPV. Gdzie oglądać galę? Cena za transmisję? Mamy dla Was wszystkie potrzebne informacje, aby nie przegapić tego wydarzenia.

CLOUT MMA 3 PPV
Foto: CLOUT MMA

CLOUT MMA 3: SANTA CLOUT wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

CLOUT MMA 3: Gdzie oglądać?

Truskawka na torcie – czyli Tomasz Hajto kontra Jakub Wawrzyniak. Nie ma co pisać, kiedy do klatki wchodzą ludzie czynu. To po prostu trzeba zobaczyć.

Co się odwlecze, to nie uciecze. Góra z górą się nie zejdzie, ale człowiek z człowiekiem zawsze… no wiecie, o co mi chodzi. Marcin Najman i Adrian Cios znowu się zmierzą, ponieważ ich ostatnie spotkanie nie poszło, tak jak miało pójść.

Denis Załęcki vs. Wielki Bu. Jeden jest jak amstaff, wesoły, a zarazem piekielnie groźny, drugi zaś bardziej przypomina pudla, szczeka głośno, ale ucieka gdzie pieprz rośnie, gdy tylko poczuje zagrożenie. Nie będę mówił, kto jest kim, wydedukujcie sami.

Marianna Schreiber, żona polityka PiS, stanie w szranki z Moniką Laskowską, najlepszą polską dziennikarką. Nic dodać, nie ująć.

Żeby nie zakręciło Wam się w głowie, na koniec wspomnę o czysto sportowym zestawieniu. Rekordzista spróbuje swoich sił z Grzegorzem Szulakowskim, byłym zawodnikiem KSW. Wow!

CLOUT MMA: Cena, ile kosztuje?

Gala CLOUT MMA 3: SANTA CLOUT dostępna jest w dwóch pakietach cenowych. Pakiet BASIC za 34,99 PLN, w skład którego wchodzi dostęp do wydarzenia w jakości 720p. Za pakiet PREMIUM zapłacimy 39,99 PLN i otrzymamy lepszą jakość obrazu niż w tańszym wariancie – czyli 1080p (Full HD).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis