MMA PLNajnowszeClout MMAClout MMA 3: Jakub Wawrzyniak lepszy od Hajto! Koniec nastąpił w 2. rundzie!

Clout MMA 3: Jakub Wawrzyniak lepszy od Hajto! Koniec nastąpił w 2. rundzie!

Jakub Wawrzyniak może cieszyć się z udanego debiutu na gali Clout MMA 3. Były piłkarz w drugiej odsłonie zastopował Tomasza Hajto.

Wawrzyniak

Tomasz Hajto to postać doskonale znana polskim kibicom sportu. Członek Klubu Wybitnego Reprezentanta Polski, uczestnik mistrzostw świata 2002 w Korei i Japonii, 62-krotny reprezentant Polski i były piłkarz takich klubów jak Schalke 04, 1. FC Nuernberg czy Southampton. Jego głos z kabiny komentatorskiej kojarzy każdy fan futbolu. 

Do debiutu Hajto w freak fightach doszło w main evencie Clout MMA 1, gdzie początek miał naprawdę obiecujący. Zbigniew Bartman był mocno zaskoczony dyspozycją rywala. Tomasz ostatecznie w drugiej rundzie został poddany z rąk utytułowanego siatkarza.

Wawrzyniak to piłkarz. Uczestnik mistrzostw Europy z 2008, 2012 i 2016 roku – wystąpił w narodowych barwach 49 razy. W klatce pojawi się po raz pierwszy. Jakub grał w takich klubach jak Widzew Łódź, Legia Warszawa, Panathinaikos czy Lechia Gdańsk.

Wawrzyniak wygrywa przed czasem!

Hajto wszedł lepiej w pojedynek – sporo kopnięć dochodziło do celu. Wawrzyniak był mniej chaotyczny i zaczął odpowiadać, ale Tomasz był bardziej aktywny. W pewnym momencie doszło do sytuacji, w której Wawrzyniak wsadził palec w oko Hajto. W tej sytuacji potrzebna była przerwa.

Wawrzyniak musiał coś zmienić i w końcu ruszył do przodu – wyglądało to lepiej, ale przy tym sporo zbierał. W pewnym momencie Jakub wystrzelił mocnym ciosem i posłał rywala na deski. Hajto pokazał charakter. Wstał i od razu ruszył do przodu, ale musiał uważać, bo jeszcze w tej rundzie był wstrząśnięty.

W drugiej rundzie nie było już wyrównanych wymian. Wawrzyniak zaraz dwukrotnie posłał rywala na deski. Sędzia przerwał walkę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis