MMA PLNajnowszeClout MMAClout MMA 3: Bartman zaskoczył! High kick, a na koniec kontuzja ręki Augustyna!

Clout MMA 3: Bartman zaskoczył! High kick, a na koniec kontuzja ręki Augustyna!

Zbigniew Bartman zaskoczył i pokazał się z świetnej strony. Były siatkarz już w pierwszej rundzie pokonał Błażeja Augustyna.

Bartman

Zbigniew Bartman – wielokrotny reprezentant Polski w siatkówce. Mistrz Europy z 2009 roku zwiedził pół świata, grając nie tylko w Europie, ale także w Azji i Ameryce Południowej. W swoim dorobku ma tytuły mistrza Polski, Argentyny czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Do debiutu Zbigniewa doszło w main evencie Clout MMA 1, gdy po wstępnych problemach w drugiej rundzie poddał również debiutującego Tomasza Hajto.

35-latek to polski piłkarz występujący na pozycji obrońcy. Augustyn w latach 2019-2010 był młodzieżowym reprezentantem Polski. Augustyn grał w takich klubach jak Śląsk Wrocław, UKS SMS Łódź czy Bolton Wanderers FC. Warto zaznaczyć, że Błażej może pochwalić się świetnymi warunkami fizycznymi, bowiem mierzy 191 cm wzrostu.

Do debiutu Błażej doszło dość niespodziewanie, bowiem zastąpił on Pawła Bombę i wskoczył w ostatniej chwili na drugą edycję. Augustyn zdominował i ostatecznie wypunktował wtedy Dominika Pudzianowskiego.

Bartman zaskoczył!

Bartman rozpoczął od niskiego kopnięcia, ale zaraz Augustyn odpowiadał tym samym. Były siatkarz niespodziewanie próbował superman puncha. Błażej trafiał ciosami. Była przerwa po kopnięciu poniżej pasa. Walka wznowiona, a wtedy Bartman zaskoczył jeszcze bardziej, gdy wystrzelił wysokim kopnięciem. Augustyn padł na deski, wstał i próbował przetrwać. Bartman dalej szedł do przodu i wyprowadzał dużo kopnięć. Błażej przy kolejnym uderzeniu doznał kontuzji i tym samym walka została przerwana.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis