MMA PLNajnowszeClout MMAClout MMA 2: Lekarz przerywa walkę Mindy z Labrygą. Poważna kontuzja podopiecznego Oknińskiego!

Clout MMA 2: Lekarz przerywa walkę Mindy z Labrygą. Poważna kontuzja podopiecznego Oknińskiego!

Za nami jedna z najważniejszych walk całej gali Clout MMA 2, która dzisiaj odbywa się w Orlen Arenie w Płocku. W walce na zasadach K-1 w małych rękawicach zmierzyli się Denis Labryga i Kamil Minda.

Clout MMA 2: Lekarz przerywa walkę Mindy z Labrygą

Walka ta mogła odpowiedzieć nam na wiele pytań. Przede wszystkim o przyszłość jednego i drugiego zawodnika, którzy do klatki w Orlen Arenie wchodzili do tej walki z ogromnymi nadziejami.

CLOUT MMA 2 PPV

Walkę zamiast od przybicia piątki, Labryga zaczął od wysokiego kopnięcia kolanem. Po kilkunastu sekundach po raz pierwszy posłał Mindę na matę. Labryga polował na głowę rywala i zadawał mocne ciosy. Minda dopiero po czasie zaczął się odpłacać przeciwnikowi. Na nieco ponad minutę przed końcem rundy, Minda mocno trafił Labrygę, posyłając go na deski i powodując liczenie. W nokdaunach mieliśmy 1:1.

W drugiej rundzie Minda zaatakował odważniej. Szybko ruszył na Labrygę, wywołując presję i spychając go na siatkę. Labryga odpłacał się wysokimi kopnięciami, ale nie robiły one krzywdy rywalowi. Pod koniec drugiej rundy Denis Labryga doprowadził do poważnego obrażenia u Kamila Mindy, kiedy po ciosach Mindzie, a zwłaszcza po wysokim kopnięciu na twarz, wyszedł poważny obrzęk na oku. Minda nie mógł otworzyć oka i lekarze nie dopuścili go do trzeciej odsłony.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis