MMA PLNajnowszeClout MMAClout MMA 2: Laluna wygrywa! Dwa argumenty Agnieszki Bobek to było dla niej za mało!

Clout MMA 2: Laluna wygrywa! Dwa argumenty Agnieszki Bobek to było dla niej za mało!

Za nami pierwsza walka kobiet na gali Clout MMA 2, która rozgrywa się właśnie w Orlen Arenie w Płocku. W walce na zasadach K-1 w małych rękawicach na przeciwko siebie stanęły Katarzyna „Laluna” Alexander oraz Agnieszka Bobek.

Clout MMA 2: Laluna wygrywa

Pojedynek ten był jedną wielką niewiadomą, bowiem nikt nie był w stanie przewidzieć umiejętności, jakie obie panie wniosą do klatki dzisiejszego wieczora.

Obie panie bezpiecznie zaczęły swoją walkę. Obie skupiły się na wyprowadzaniu uderzeń rękoma, sporadycznie jedynie kopiąc rywalkę. Laluna jednak zdawała się być bardziej agresywna, ruszyła z odważniejszą kombinacją ciosów, Bobek widziała, że nie ma większej odpowiedzi na agresję Katarzyny Alexander i skupiała się na walce z kontry. Bobek uciekała przed ciosami Laluny, która wyraźnie przeważała w tej konfrontacji, ale pod koniec pierwszej rundy zaczęła odczuwać poważne kłopoty z kondycją.

W drugiej rundzie Laluna znowu zaczęła napierać na rywalkę. Bobek uciekała przed jej naporem i szukała szczęścia w pojedynczych ciosach wyprowadzanych w kierunku rywalki. Te jednak nie robiły wrażenia na Lalunie. Alexander zaczęła się irytować na poczynania rywalki i próbowała nawet… ściągnąć jej koszulkę. Ta jednak zbyt szczelnie przylegała do ciała Bobek.

W trzeciej rundzie obraz walki nie zmieniał się. Laluna była bardziej agresywna, a Bobek liczyła na ten jeden moment, kiedy Lalunie będzie mogła wyrządzić krzywdę.

Ostatecznie obie panie dotrwały do końcowego gongu w tej walce, a sędziowie decyzją sędziów przyznali zwycięstwo Lalunie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis