MMA PLNajnowszeClout MMAClout MMA 2: Gocha Magical wygrywa walkę z Nikitą! Pobiła niedoszłą synową!

Clout MMA 2: Gocha Magical wygrywa walkę z Nikitą! Pobiła niedoszłą synową!

Ostatnią walką gali Clout MMA 2, która tego wieczora odbywa się w Orlen Arenie w Toruniu było starcie z cyklu Halloween Fight, w której zmierzyły się ze sobą… Małgorzata “Gocha Magical” Zwierzyńska i Nikita Alokin. Walka ta odbyła się na zasadzie K-1.

Clout MMA 2: Gocha Magical

Obie panie łączy osoba Daniela Zwierzyńskiego, czyli popularnego polskiego patostreamera zwanego Danielem Magicalem. Człowiek ten jest synem Małgorzaty Zwierzyńskiej oraz byłym partnerem Nikity Alokin.

Obie panie od czasu rozstania się Daniela Magicala z Nikitą pozostają w konflikcie.

CLOUT MMA 2 PPV

Teraz mogły wyjaśnić sobie wszystkie niesnaski w klatce.

Walkę zaczęły ostrożnie. Obie panie uważały na siebie, ale po chwili Gocha Magical zaczęła nacierać na Nikitę i posłała ją na deski po raz pierwszy. Po wznowieniu walki już nie oglądaliśmy tak odważnej i otwartej wymiany ciosów. Nikita uciekała przed stojącą w miejscu Gochą Magical i tak doszło do końca pierwszej rundy.

W drugiej rundzie Zwierzyńska mocno ruszyła na Nikitę. Biegała za nią po klatce, ale Alokin skutecznie uciekała i po chwili odpłacała się kopnięciami. Po chwili Gocha dopadła Nikitę i posłała ją na deski, przewracając się na nią.

Nikita nie była w stanie kontynuować walki i ostatecznie przegrała przez TKO w drugiej rundzie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis